|   |  Manas Grubu Firması
Manas Grubu

Manas Grubu

  • Kuruluş Tarihi : 1995

  • Proje Sayısı : 2

Manas Grubu, konut, ofis ve residence projeleri, Manas Grubu hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Manas Grubu ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Manas Grubu Hakkında

Hakkımızda

Manas Grubu
21 yıllık tecrübeye sahip Manas Grubu’nun 1995 yılında kooperatif iştiraki olarak başlayan iş serüveni, gayrimenkul geliştirme faaliyetleri, inşaat faaliyetleri, mimarlık ve mühendislik, mobilya ve dekorasyon, lojistik, reklamcılık gibi farklı iş kollarını da içine alarak artan bir ivmeyle devam etmiş ve Manas Grubu çatısı altında birleştirilmiştir. Birden fazla markayı bünyesinde barındıran Manas Grubu İnşaat sektöründe Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadolu ve Akdeniz Bölgesinde mevcutta tamamlanmış 4000’den fazla konutun yer aldığı yaşam konseptlerinde aktif hayat devam etmektedir.

Tamamlanmış 14 projeye ek olarak mevcutta devam eden 3 farklı bölgede 3 farklı konut projesi bulunmaktadır. Ege bölgesinde Gardenya Torbalı, Doğu Anadolu bölgesinde Göktürk, Akdeniz bölgesinde ise Hanezar projeleri çalışmaları ile yer almaktadır. ‘Gardenya Torbalı’ projesi isminden anlaşılacağı üzere, İzmir’in yatırımdaki en güçlü kapısı Torbalı’da yer almaktadır.

İş modelinde finansman, inşaat, pazarlama ve satış gibi aşamaları içeren yaşam alanı geliştirmenin yanı sıra, gayrimenkul danışmanlığı ve müteahhitlik hizmetleri de bulunmaktadır.

Manas Grubu faaliyette bulunduğu bireylerin yanı sıra, tüm insanlara en iyi ürün ve hizmetleri sunmak ve gelecek nesillere de sürdürülebilir yaşam kapılarını açmak hedefiyle çalışıyor.

Telefon: 444 20 28
Email: iletisim@manasgrubu.com
Adres: Yakınca Mahallesi Alpaslan Türkeş Bulvarı No:1 Manas Plaza Yeşilyurt/Malatya

Manas Grubu Projeler Haritası

Manas Grubu Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.