|   | 
Mandarins Gayrimenkul

Mandarins Gayrimenkul

  • Kuruluş Tarihi : 2016

  • Proje Sayısı : 1

Mandarins Gayrimenkul, konut, ofis ve residence projeleri, Mandarins Gayrimenkul hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Mandarins Gayrimenkul ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Mandarins Gayrimenkul Hakkında

Tasarım değeri yüksek projeler gerçekleştirmeyi amaçlayan MANDARINS GAYRIMENKUL, kent kültürünü ve kişiliğini yansıtan uygulamalarıyla hem yatırım değeri taşıyan, hem de çevresine değer katan yapılar üretmeyi ve insan odaklı anlayışını iç mimariye yansıtmayı hedef olarak belirlemiş, marka değerlerini böyle oluşturmuştur. 

Bu çerçevede MANDARINS GAYRIMENKUL marka değerlerini faaliyet gösterdiği sektörlerde, birlikte çalıştığı müşterilerine ve iş ortaklarına yaptığı katkılarla birlikte, koruyarak, geliştirerek ve yeniden yaratarak topluma sunduğu değerlerin bütünü olarak görmektedir. 

MANDARINS GAYRIMENKUL projeleriyle şehrin çevresel, tarihsel ve kültürel dokusuna uyum sağlar. Çağın mimari gereklerini yerine getirerek, toplum değerlerine uygun yaşam alanları üretir. Yaşam standartlarının iyileştirilmesini ve geliştirilmesini sağlamak için ileri teknolojiyi, doğru çözüm ortaklarını, kaliteli malzeme kullanımını, titiz mimarlık ve mühendislik hizmetlerini aynı potada eriterek, tüm projelerine uygular.

Telefon: 444 6 536
Email: info@themandarins.com.tr
Adres: Mandıra Cad. No:11  34720 Kadıköy / İstanbul

Mandarins Gayrimenkul Projeler Haritası

Mandarins Gayrimenkul Projeleri

Mandarins Gayrimenkul Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer