|   |  Maranda Group Firması
Maranda Group

Maranda Group

  • Kuruluş Tarihi : 2004

  • Proje Sayısı : 2

Maranda Group, konut, ofis ve residence projeleri, Maranda Group hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Maranda Group ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Maranda Group Hakkında

 

KURUMSAL Maranda Group olarak, 2004 Yılında Silivri girişinde E-5 Kenarında Avrupa standartlarındaki modern şirket binasında ticari faaliyetimize başladık.
Grup olarak;
İnşaat, Catering ve Toplu Tüketim sektörlerinde faaliyetimizi sürdürmekteyiz.
MARANDA GROUP ‘un ana faaliyet kolu inşaat alanıdır.Bunların içerisinde en kapsamalı çalışmalarımız;
Yurtiçi ve Yurtdışı tüm resmi kurum ihaleleri (Hastane, okul, köprü, baraj, alt ve üst yapı projeleri)’dir.
Özel sektörde ise;
Yapı & İnşaat, taahhüt, teknik destek, fabrika, betonarme karkas yapılar, prefabrik yapılar, peyzaj ve çevre düzenlemeri, ısı ve su yalıtımı, yapı malzemeleri satış ve temini alanında hizmetler sunmaktayız.
Bunun yanı sıra Konut ve toplu konut , villakent, iş merkezi ve AVM, tatil köyü ve otel yapımındada hizmet sunmaktayız.
Tüm bu projeler kapsamında çalışmalarımızı sürdürürken, iş sağlığı ve güvenliği, projenin zamanında teslimi ve teknik şartnamelere uygunluğu öncelikli hedefimizdir ve bu hedefimizi başarılı bi şekilde bugüne taşımaktan gurur duymaktayız.

MARANDA GROUP’ un 2. ana faaliyet kolu ise, toplu tüketimdir.
Servis ağı Trakya Bölgesinde, Ali Paşa, Kınalı, Çorlu, Tekirdağ, Lüleburgaz, Edirne, Çerkezköy, Saray, Vize, bölgelerine, İSTANBUL Bölgesinde, Selimpaşa, Ortaköy, Çatalca, B.Çekmece, Beylikdüzü, Avcılar, İkitelli organize bölgelerine, kuru gıda, sebze meyve, sarf deterjan, şoklu grup, et ve şarküteri, asitli ve asitsiz içecekler, ve diğer temel gıda ürünlerinin satışını yapmaktır.

MARANDA GROUP’ un 3. ana faaliyet kolu ise, catering’tir.
Askeriye, hastane, okul, üniversite ve fabrika gibi kuruluşlara yerinde üretim ve taşımalı yemek hizmeti sunmaktayız.
VİZYON

Maranda group Vizyonu;
hep ileri, daha ileri gitmek, yarında ve gelecekte dünden daha iyi olmak, Group çalışanlarının ve hizmet ettiği sektörlerin dilek ve beklentilerini en iyi şekilde yerine getirmektir.

Her şeyin üzerinde tutulan insana değer, insana saygı ve insan sağlığı için yaptığı hizmetin bilincinde olan Maranda Group, kendini her yeni iş gününde yenileyerek ve geliştirerek kalitesini devam ettirmek için, hijyen, teknoloji,  ve sektörel gelişimleri dünya çapında izlemekte, kendisi için en uygun olanı bünyesinde uygulayarak, hizmet ettiği sektörlerde ülke çapında en iyi firmalar arasında yer alma hedefini sürdürmektedir.

 

 

 

MİSYON

 

 

 
Maranda Group misyonu;üstlendiği hizmeti başlangıçtan son noktasına kadar olan sürecin her aşamasında, faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde standartlarına uygun müşteri ve memnuniyet odaklı  hizmetler  vermektedir.
 
Bu hizmet yolculuğunda hiç taviz vermediği değerler de müşteri ve çalışanlar, yönetim ve adiliyet, ürünler ve hizmet, standart ve teknolojidir.

Tel: 0212 723 7256
Fax: 0212 723 7260
Email: info@marandagroup.com
Adres: Yeni Mahalle. Murat Çeşme Cad. No:43 / 45 İstanbul / Silivri

Maranda Group Projeler Haritası

Maranda Group Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.