|   |  Marka Grup İnşaat Firması
Marka Grup İnşaat

Marka Grup İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 2

Marka Grup İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Marka Grup İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Marka Grup İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Marka Grup İnşaat Hakkında

Hakkımızda

Firmamız MARKA GRUP İNŞAAT A.Ş. kurulduğu günden bu bugüne dek geçen sürede Ankara genelinde gücünü ve güvenirliliğini kanıtlamayı başarmıştır.
Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, konut ve işyeri üretmeyi, insanları en kaliteli, en uygun koşullarda, konut ve işyeri sahibi yapmayı kendisine görev edinmiştir.
Müşteri odaklı, bilinçli, çağdaş görüşlü, ileriye dönük, ufku geniş ve en önemli amacı müşteri memnuniyeti olan firmamız her geçen gün güvene dayalı olan müşteri portföyüne yenilerini eklemektedir. Bu sebeple Türkiye’nin gelişimine ve büyümesine katlıda bulunmak adına inşaat sektöründe hep güven, gelişim ve başarı temsilcilerinden olmuştur.
Firmamız önce kurulduğumuz bölgede daha sonra da büyüyerek tüm yurtta kalkınmanın dinamiklerine destek vermiştir.

MARKA EVLERİ OLARAK BİZ;
Çağı takip eden ülkemizin, dünya geleceğinde söz sahibi olması ve sahip olduğu eşsiz dev potansiyeli, ilham veren kültürel dokusuyla, insanlığa yeni bir vizyon katkısı oluşturacak güce ulaşması için, kendi işimizde hep yenilenen, ilerleyen bir organizasyon olmak için çalıştık.
Birçok kişinin hayatının geleceğine katkıda bulunduk. Son derece nitelikli olan teknik kadromuz gün geçtikçe genişliyor. Güvenilir, devamlı gelişen, başarılara imza atan bir firma olarak Türkiye’de kalkınmaya büyük katkılarda bulunmaya devam ediyoruz.
Bugün yine sektörümüze ivme kazandıran bir güç olmak adına sağlam, dinamik yapımızla çalışıyor, projeler üretip uyguluyor, çağın gelecek vadeden iş kollarında araştırmalarımızı sürdürüyoruz.

Hedefimiz
Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yurt içinde ve yurt dışında büyük ve üstün teknoloji bilgisi gerektiren önemli projelere imza atarak sektörde ayrıcalıklı konumda olmaktır.
Kurumsal Politikamız Faaliyetlerimize başladığımız günden bugüne, kazandığımız bilgi birikimiyle, organizasyon yeteneği ve teknolojinin sunduğu olanakları kullanmaktır.
Prensibimiz Konularında iyi yetişmiş, deneyimli insan kaynağı ile çalışarak; tasarımda, üretimde, yapımda, montajda ve iş yönetiminde kaliteyi ön plana almak ve taahhüdümüzdeki işleri ZAMANINDA ve KALİTELİ şekilde tamamlamaktır.
Bu anlamda; Kuruluşumuzun bundan sona yapacağı, yaptıracağı her türlü inşaat işlerinizde, projelerinizde, sizlerle çalışmaktan onur duyacağız.

Tel: 0312 335 2333
Fax:
Email: info@markaevleri.com.tr
Adres: Yeşil Evler Mah. 934. Sk Ankara / Yenimahalle

Marka Grup İnşaat Projeler Haritası

Marka Grup İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.