|   |   |  Markasanat, Busıness Akademi ile Kurum Kültürü Pusulası Oluşturuyor

Markasanat, Busıness Akademi ile Kurum Kültürü Pusulası Oluşturuyor

Ekonomi alanındaki marka yönetimi çalışmalarıyla adından söz ettiren Markasanat Marka Yönetimi&Kurumsal Danışmanlık Şirketi, yeni yatırımı Markasanat Business Akademi ile markalara verdiği eğitim hizmetini, küresel çapta etkili olan koronavirüs nedeniyle alınan tedbirler kapsamında dijitale taşıdı.

Markasanat, Busıness Akademi ile Kurum Kültürü Pusulası Oluşturuyor

Marka yönetimi alanında yaptığı başarılı çalışmalarla adından söz ettiren ve yılda sadece 20 markayla çalışan Markasanat, 10. yıl dolayısıyla 2019’un son çeyreğinde yeni yatırımı Markasanat Business Akademi’yi hayata geçirmişti. Kurum kültürünü oluşturma, çalışanların marka aidiyetini sağlama, ekibin kişisel gelişimine katkıda sağlama gibi bir dizi eğitimler sunan Markasanat Business Akademi, Türkiye’nin kendi alanlarında en büyük STK’larına, gıda şirketine hizmet vermeye başlamıştı. Marka yönetimi yaptıkları süreçte her kurum ve kuruluşun bünyesinde barındırdığı personelin ihtiyaçlarına yönelik gerekli eğitimlerin verilmediğini fark ettiklerini ve şirketlerin sürdürülebilirliği açısından verilecek eğitimin önemli olduğunu bildikleri için Business Akademi’yi kurduklarını belirten Markasanat Ajans Başkanı Nevin Özcan, “Sektörde yaptığı yenilikler ve değişimlerle kendini kanıtlamış her kurumun ve kuruluşun eğitimlerle kendisini sürdürülebilir kılması gerekiyor. Biz de Business Akademi ile bunu sağlıyoruz. Kurulduğumuz günden beri sektöre hep yenilikleri kazandırdık. Markanın bütüncül olarak çalışılması, referansla marka kabul etme, yılda 20 müşterinin çalışılması gibi Markasanat’ın kılavuzunu oluşturduk. Business Akademi de Markasanat’ın kendini sürekli geliştirdiğini ve sektöre yenilikler kazandırdığını gösteriyor. Türkiye’nin en büyük kurumlarına verdiği eğitimlerle adından söz ettiren Öğretim Görevlimiz Uzman Psikoterapist Refika Yazgaç ile birlikte eğitimler veriyoruz. Kendi alanlarında sektörlerinin öncüsü 5 kurum ve kuruluşla çalışıyoruz ve yılda sadece 10 kuruma bu hizmeti vermek istiyoruz.” dedi. Gelişen şartlara çok hızlı adapte olduklarını da sözlerine ekleyen Özcan, “Pandemi ilan edilen korona süreci nedeniyle eğitimlerimizi hemen online’a taşıdık. Özellikle evde kalınan bu süreçte çalışanların motivasyonunun arttırılması, kendine yardım, verimlilik, kurum aidiyet kimliğinin kaybedilmemesi, korona sürecinin nasıl yönetilmesi gibi konu başlıkları altında eğitimlerimizi vermeye devam ediyoruz. Bir yandan da sosyal sorumluluk projemiz kapsamında Ekonomi Gazetecileri Derneği üyelerine online eğitimler veriyoruz. Her hafta gerçekleştirdiğimiz eğitimlerde Uzman Psikoterapist Refika Yazgaç kendine yardım, Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Özlem Esen ise sağlık yönetimi konusunda bilgiler paylaşıyor.” açıklamalarında bulundu.

Şirket Haberleri

Etiketler

Şirket Kategorisindeki diğer haberler

 • Beyazın en güzel tonları Filli Boya’da
  Beyazın en güzel tonları Filli Boya’da

  Geniş renk skalasıyla yaşam alanlarında tazelenmiş bir ferahlık hissi oluşturan Filli Boya, yazlık mekanlar için renk önerisinde bulunuyor. Yaz mevsiminin en çok tercih edilen rengi ‘beyaz’ birbirinden farklı tonlarıyla Filli Boya renk kartelalarında yer alıyor.

 • Tekfen Holding “Türkiye’nin İklim ve Su Lideri” ödülünü aldı
  Tekfen Holding “Türkiye’nin İklim ve Su Lideri” ödülünü aldı

  Tekfen Holding, iklim değişikliğinin etkilerini azaltmak ve doğal kaynakları korumak amacıyla iş dünyasının işleyişini değiştirmeyi hedefleyen CDP (Carbon Disclosure Project) İklim Değişikliği ve Su Güvenliği Programlarında ayrı ayrı “A (-)” bandında derecelendirilerek “Türkiye İklim ve Su Liderleri” ödülünü aldı.

 • Lens yaşam’da açık havada alışveriş keyfi
  Lens yaşam’da açık havada alışveriş keyfi

  Anadolu Yakası’nın açık hava konseptli Lens Yaşam Merkezi, 100’e yakın perakende mağazası, restoranları, kafeleri ve sosyal aktivite alanlarıyla ziyaretçilerine açık havada alışveriş ve eğlence imkanı sunuyor. Açık hava yaşam merkezi dönemini başlatan Lens Yaşam, açık havada kaliteli ve sağlıklı alışverişin keyfini sunuyor.

 • Açık hava yaşam merkezine ilgi artacak
  Açık hava yaşam merkezine ilgi artacak

  2023 yılına kadar mevcutta olan 436 AVM sayısının en fazla 470’e çıkmasının beklendiğini belirten Lens Yaşam Merkezi Yönetim Kurulu Üyesi ve Gayrimenkul Geliştirme Danışmanı Can Aydınoğlu, koronavirüs sonrasında açık hava yaşam merkezlerine ilginin daha fazla artacağına ve yatırımların bu yönde olması gerektiğine dikkat çekiyor.

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.