|   | 
Marmara Vizyon Yapı

Marmara Vizyon Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Marmara Vizyon Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Marmara Vizyon Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Marmara Vizyon Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Marmara Vizyon Yapı Hakkında

Kurumsal
 
2010 yılında başlayan inşaat faaliyetlerimiz 2013 yılına gelindiğinde Marmara Vizyon Yapı olarak devam etmektedir. İnşaat sektöründe alt ve üst yapı alanında çalışmalar yaparak kendini kanıtlayan Marmara Vizyon Yapı, kısa sürede hızla gelişip büyüyen ve bu büyümeyi istikrarla sürdüren firmalar arasında haklı yerini almıştır.
 
 Marmara Vizyon Yapı; insanlara tıpatıp aynı konutları, benzer alışveriş merkezlerini birbirinden kopyalanmış sosyal yaşam alanlarını sunan hizmet anlayışından sıyrılarak Türkiye’de insanların hayatında belirgin farklar yaratan konut konseptleri üreten markalardan biri olmayı planlamaktadır.
 
 Bu plan ve düşünce anlayışı içinde daima yenilikçi, rasyonel ve özgün bir bakış açısıyla gerçekleşeceğini bilen Marmara Vizyon Yapı, geleneksel inşaatçılık kalıplarından sıyrılan bir anlayışla, doğayı ve insan sağlığını öncelikli olarak gözeterek, hizmet verdiği insanların yaşam kalitesine, fonksiyonel ve estetik değerler katmaktadır.
 
 Müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini dikkate alarak, müşteri memnuniyetini sürekli kılmayı, yapım kalitesini arttırmayı ve kalite kontrol sistemini çağın gerektirdiği normlarda maksimum seviyede uygulamayı, mühendislik ve mimari alanda uygulanan son teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, çevre duyarlılığını ve kalitesini sürekli arttırmayı taahhüt eder.

Tel: 0226 814 5793
Fax: 0226 813 6253
Email: info@marmaravizyonyapi.com
Adres: Adnan Menderes Caddesi, Mevlana Cami Karşısı Yalova

Marmara Vizyon Yapı Projeler Haritası

Marmara Vizyon Yapı Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer