|   | 
Marşandiz

Marşandiz

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Marşandiz, konut, ofis ve residence projeleri, Marşandiz hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Marşandiz ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Marşandiz Hakkında

Hakkımızda

İnşaat sektöründe hep ilkleri ve en iyisini yapmayi hedefleyen grubumuz, şimdiye kadar Turkiye'nin dört bir yanında yüzlerce konut ve işyerinin inşaatını gerçekleştirmistir. Yapımı tamamlandğında Ankara'nın en yüksek yaşam kulesi olan Okyanus Plaza Eryaman ( 28 kat ) Ankara, yüzlerce dünya markasının şehre ilk mağazasını açtığı Çankırı'nın ilk ve tek alisveriş merkezi olan Yunus Avm, yüzlerce dükkan ve tesisten oluşan Eryaman-Ankara'nın yaşam kompleksi Dolphin Avm ve Flipper Life center, yine Turkiye standartlarının üzerinde inşaat kalitesi ile Çankırı Şehirlerarası Otobüs terminali inşaatı bunlardan bazıları....
 
Marşandiz yapı ve teknik olarak inşaat alanındaki tecrübemizi şimdi Türkiye'nin gururu Eskişehir'e taşımak için Ihlamurkent'i seçtik. Tertemiz havası, şehre yakınlığı, altyapısı, okullara ve üniversitelere olan yakınlığı, düzenli yapılaşması kendimizi bu semte ait hissettirdi. Kalite, sağlamlık, yenilikçilik vizyonumuz ile Markiz Ihlamurkent projemizi siz değerli Eskişehirlilerin beğenisine sunuyoruz. Son projemiz olan Markiz Ihlamurkent projemiz şimdilik 5 etaptan oluşmakta ve yaklaşık 600 konut ve işyerinden oluşmaktadır.
 
MİSYONUMUZ
 
Dünya standartlarında gelişen inşaat teknolojilerine uygun yapılar üretmektir.Örnek projeler üreterek toplumsal yaşama katkıda bulunan, ülkemiz inşaat sektöründe önder bir yapı firması olmaktır. Tecrübeli ve eğitimli personeli ile kalite ve iş güvenliği konularında öncü, yarattığı müşteri memnuniyeti ile örnek bir kurum olmaktır.
 
TAAHHÜTLERİMiZ
 
Başarılarımızı sürekli kılmak ve uzun vadeye taşımak ana hedefimizdir. Değişime hızla uyum sağlayan, üretken, verimli ve çabuk tepki veren bir kurum olacağız. Koşullar ne olursa olsun, kaliteli ürün ve hizmet politikasından ilkelerimizden ve dürüst kimliğimizden taviz vermeyeceğiz. İş sağlığı ve güvenliği politikamız tüm paydaşlarımıza açık olacak ve müşteri memnuniyeti temel unsur olarak kalacaktır. Müşterilerimiz, çalışanlarımız, taşeronlarımız varlık nedenimizdir. Çalışma ortamlarımızın güvenli ve sağlıklı olması için gerekli önlemleri alacak ve bunların korunmasına öncelik vereceğiz. Ülkemiz veya çalıştığımız ülkelerdeki yasal mevzuatlara ve iş güvenliği yönetmeliklerine uyacağız. Tüm politika ve taahhütlerimiz, sürekli iyileştirilmesi için çalışanlarımızın katılım ve desteği ile takip edilecek, sonuçları üst yönetim tarafından dönemsel olarak gözden geçirilecektir.
 
VİZYONUMUZ
 
Ülkemiz ve yakın coğrafyası için örnek iş ve yaşam alanları üreten ve bu özelliği ile gerek Türkiye’de gerekse yurt dışında tercih edilen bir kurum olmaktır.
İnşaat sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen örnek bir firma olmaktır.

Tel: 0312 283 2625
Fax: 0312 283 2625
Email: info@marsandiz.com.tr
Adres: Okyanus Plaza Tunahan Mah. Amasya Beyannamesi Cad. No: 41 Eryaman Ankara / Etimesgut

Marşandiz Projeler Haritası

Marşandiz Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer