|   |  Masal Köyü İnşaat Firması
Masal Köyü İnşaat

Masal Köyü İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Masal Köyü İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Masal Köyü İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Masal Köyü İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Masal Köyü İnşaat Hakkında

Günümüzde sadece masallarda kalmış diyebileceğimiz komşulukları, paylaşmanın verdiği doyumsuz keyfi, farklı tasarımı ile sağlıklı nefes alan köy evlerini, eskiden kokusunu uzaklardan dahi hissedebildiğimiz meyve ve sebzeleri, felsefesi ile herkesin birbirlerinin kapısını dostluk ile çalabileceği evleri, tozlu raflardan çıkarıp gün yüzüne kavuşturabilme arzusu ile bu projeye başlamıştır.
 
Bu proje ile Türkiye’nin her yönü ile ilk ve tek ekolojik yaşam alanını inşa etmeye başlayan Masal Köyü İnşaat & Tasarım, doğayı, yenilenebilir enerjiyi ve insan sağlığını en önde tutan butik bir tasarım firmasıdır.
 
Bu proje aslında sadece bizim değil hepimizin ortak hayalidir. Bizler sadece gerçekleşmesi için çalışıyoruz. Elli beş haneden oluşan bu küçük köyümüzde amacımız, ev satmak değil aynı düşünceleri paylaşan komşulara sahip olabilmektir ki; adı gerçek anlamda MASAL KÖYÜ olabilsin.

Tel: 0226 837 1575
Fax: 0226 837 1575
Email: info@masalkoyu.com
Adres: Masal Köyü Sitesi. Sümbül Sokak. No:14 Safran Köyü Merkez Yalova

Masal Köyü İnşaat Projeler Haritası

Masal Köyü İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.