|   |  Mat İnşaat Firması
Mat İnşaat

Mat İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 2

Mat İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Mat İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Mat İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Mat İnşaat Hakkında

FİRMA PROFİLİ

Firmamız uzun zamandan beri konusunda uzman teknik kadrosu ve iş tecrübesi ile Türkiye’nin her tarafında İnşaat Taahhüt İşleri (Altyapı ve Üstyapı), Mühendislik Hizmetleri, Proje, Taahhüt, Organizasyon ve Müşavirlik Hizmeti vermek konularında faaliyet göstermektedir.
 
Firmamız, hizmet sunduğu sektörde bünyesine aldığı her projenin başlangıcından müşteri teslimatına kadar geçen aşamalarda taahhüt ettiği şekilde kaliteyi gözeterek çalışmakta ve projeyi en verimli biçimde tanımlayarak güvenilir imajını pekiştirmektedir. Yapı ve hizmetlerimizin kalitesini, müşteri memnuniyetini belirleyeceği prensibi ile kalitemiz sistem bütünlüğü içinde ele alınarak kalite yönetim sistemi ile sağlanmaktadır.

SERTİFİKALARIMIZ

Mat İnşaat olarak, hizmet sunduğumuz inşaat sektöründe, proje başlangıcından itibaren işin müşteriye teslim edilmesine kadar geçen tüm süreçlerde hizmet kalitesine önem vermekteyiz. Sahip olduğumuz kalite belgelerimiz aşağıda sunulmuştur.
 
KALİTE POLİTİKAMIZ

MAT İNŞAAT hizmet sunduğu sektörde bünyesine aldığı her projenin başlangıcından müşteri teslimatına kadar geçen aşamalarda taahhüt ettiği şekilde kaliteyi gözeterek çalışmakta ve projeyi en verimli biçimde tanımlayarak güvenilir imajını pekiştirmektedir. Yapı ve hizmetlerimizin kalitesini, müşteri memnuniyetini belirleyeceği prensibi ile kalitemiz sistem bütünlüğü içinde ele alınarak kalite yönetim sistemi ile sağlanmaktadır.
Sonuçlandırılan her ürünümüzde, tasarım, malzeme, işçilik ve hizmet kalitesi sağlayarak en yüksek kalite seviyesine ulaşmak
Grup içi iletişimlerde kalite gereklerini yerine getirerek, uyumlu bir takım çalışması sağlamak
Kalite yönetim sisteminin etkinliğinin sürekli iyileşmesini sağlayacak faaliyetleri sürdürmek
Yasal şartları, mevzuat şartlarını eksiksiz yerine getirmek

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tel: 0212 699 6668
Fax: 0212 699 6673
Email: satisofisi@matinsaat.com.tr
Adres: Yenikent Mah. Doğan Araslı Bulvarı  Eskule AVM 173 Kat: 13 No: 157-158 İstanbul / Esenyurt

Mat İnşaat Projeler Haritası

Mat İnşaat Projeleri

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.