|   |  Mavera Mefa İnşaat Firması
Mavera Mefa İnşaat

Mavera Mefa İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Mavera Mefa İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Mavera Mefa İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Mavera Mefa İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Mavera Mefa İnşaat Hakkında

Mavera Mefa Hakkında

Mavera İnşaat A.Ş ile Mefa İnşaat’ın ortaklaşa yürüttüğü proje olan TUZLA SERENDER EVLERİ sizlere sıradışı bir yaşam alanı sunuyor.
 
Global bir firma vizyonuyla çıkılan yolda, toplum için faydalı projeler geliştirmek ve gerçekleştirmek, her kesimden halkın bütçesine uygun yapılar inşa etmek hedeflenmiştir.
 
Taahhüt ve proje yönetimi alanında fizibiliteden projelendirmeye, detay çözümlerden malzeme seçimine, anahtar teslimi uygulamalardan işletmeye almaya kadar her safhada çağdaş teknolojiye dayalı hizmet anlayışı ile çalışılmaktadır. Sahip olduğu teknik bilgi ve donanım doğrultusunda firma tarafından geliştirilen projeler profesyonelliğin ve mühendislik mimarisinin ön plana çıktığı çalışmalar olmaktadır.
 
Mavera Mefa İnşaat San.Tic. A.Ş
 
Tüm çalışanları ve siz değerli müşterileriyle beraber güzel ve mutlu bir geleceğe ulaşma yolunda çalışmalarını sürdürmektedir. Başarılarımız rastlantı değil siz değerli müşterilerimiz ve çalışanlarımızın destekleriyle var olmaktadır.
 
Misyonumuz
 
Mavera Mefa İnşaat olarak misyonumuz, sektördeki dinamik ve interaktif çalışma anlayışıyla gelecek nesillere kalıcı ve sürdürülebilir yaşam alanları bırakmaktır. Bu nedenle de projelerimizde konfor, estetik ve teknoloji beraber yürütülen ayrılmaz bölümlerdir. Bugüne kadar bu bakış açısıyla bitirilmiş birçok projemiz mevcut olup, sadece konut satışı değil sonrasında da müşteri memnuniyeti sürekli dikkate alınır, gerekli hizmet ve destek devam eder.
 
Vizyonumuz
 
Vizyonumuz, tüm projelerimizde konut kalitesi ve çevresel hassasiyetleri göz önüne alarak çağımızın evrensel koşullarına uyumlu bir şekilde ileriye doğru yol alırken, toplumların kalkınması ve refahına katkıda bulunan özel sektör kuruluşlarının önde gelenleri arasında yer almaktır. Bu yolda tüm çalışanları ve paydaşlarıyla ekonomik, sağlıklı ve mutlu bir geleceğe ulaşma yolunda çalışmalarını sürdürmektir.

Tel: 0216 701 1135
Fax: 0216 701 1134
Email: info@maveramefainsaat.com.tr
Adres: Yayla Mah. Cengiz Topel Cad. No: 72 İstanbul / Tuzla

Mavera Mefa İnşaat Projeler Haritası

Mavera Mefa İnşaat Projeleri

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.