|   |  May Yapı Firması
May Yapı

May Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1980

  • Proje Sayısı : 1

May Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, May Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve May Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

May Yapı Hakkında

Temelleri 1980 yılında Abdurrahman Yavuz tarafından oluşturulan May yapı İstanbul ili Kâğıthane ilçesinde Hafriyat ve inşaat malzemeleri alım satım işleri yapan bir mağaza dan 1994 yılında Muammer yavuz tarafından devir alınıp hafriyat ve inşaat malzemelerinin satışının yanı sıra inşaat projelerine de girmiştir. Kısa sürede bölgesinde yavuz inşaat olarak İnşaat faaliyetlerinin yanı sıra imalat sanayinde de önemli başarılar elde etmiştir.

2000’li yıllara gelindiğinde oluşturduğu güven ortamı ve deneyimli kadrosu ile sanayi fabrika iş merkezi gibi kapsamlı projelere imza atarak müteahhit olarak sektörde bilinirliğini arttırmıştır.

2005 yılında İstanbul dışında ve Bodrumda yapmaya başladığı konsept projelerle daha da büyüyen Yavuz inşaat May yapı ismini alarak bugünkü kurumsal yapısını kavuşmuştur.

Gerek tamamlamış olduğu Taahhüt işleri ve gerekse konut projeleri ile sektörel bilinirliğini arttıran May yapı uzman kadrosu deneyimli ekibi tasarımcıları ile İstanbul Kağıthane başta olmak üzere Bodrum, Bartın, İzmit il merkezlerinde konsept projeler yapmaya devam etmektedir.

Bugün İstanbul Kâğıthane de 1.sınıf Konut projesi olan Sadabat yalı evleri, Kemerburgaz da üst gelir grubuna hitabeden ve villalardan oluşan lüx konut projesi, Bodrum Yalıkavak ve Turgut reis de devam eden villa projelerinin yanı sıra Bartın ve Kocaelinde bir çok etabı tamamlanan ve teslimine başlanan sosyal konut projeleri ile çağdaş, çevreci sağlam konforlu, Alt yapısı tamamlanmış sosyal ihtiyaçlara cevap veren işlevsel konutlar üretmeye devam etmektedir.

May Yapı Projeler Haritası

May Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.