|   |  MCG İnşaat Firması
MCG İnşaat

MCG İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2010

  • Proje Sayısı : 2

MCG İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, MCG İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve MCG İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

MCG İnşaat Hakkında

HAKKIMIZDA

Finans ve İnşaat sektöründe 18 yılı aşkın üst düzey yöneticilik yapmış Cüneyt Güngör tarafından 2010 yılında kurulmuş olan MCG İNŞAAT, gayrimenkul sektöründe faaliyet göstermekte olup, bir çok prestijli projeyi başarı ile tamamlamıştır. Sektörde öncü olma yolunda hızla ilerlemektedir. 

Yapmış olduğu projelerde kalite ve sağlamlığa öncelik vererek, estetik yapılar inşa etmeye özen gösteren MCG İNŞAAT, bu özellikleriyle diğer firmalardan ayrılmaktadır.

Her projesinde deprem konusundaki hassasiyetini ön planda tutarak zemin araştırmalarını özenle yaptırmakta ve bu araştırmalara uygun projeler inşa etmektedir.

MİSYON & VİZYON

Bizler ve gelecek kuşaklarımız için; temel barınma ihtiyacını gidermeyi, doğal, modern olanaklarla sosyal ve kültürel bağlarını eksiksiz kurarak doğaya ve çevreye uyum sağlayan güvenilir yaşam alanları inşa etmektir.

MCG İNŞAAT tecrübesiyle mimari ve teknolojik gelişmelerden üst düzeyde faydalanarak modern ve güvenilir yaşam alanları yaratmayı ilke edinmiştir. Yeni çalışmalarında da bu kimliğini korumaya ve geliştirmeye devam edecektir. Hedefimiz sektörde mesleki sorumluluk taşıyan, yaşam kalitesini yükselten, mühendislik bilim dalına dayalı hizmet üretmeye çalışan ve yapılara estetik ruh katan, modern yaşam alanları meydana getiren öncü bir kurum olmaktır

Telefon: 0212 221 7426
Fax: 0212 221 7427
Email: info@mcginsaat.com
Adres: Ahmet Adnan Saygun Cad., Kültür Mah., Sevil Sok. No:1 D:1 Ulus Beşiktaş - İSTANBUL

MCG İnşaat Projeler Haritası

MCG İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.