|   | 
MD Group

MD Group

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

MD Group, konut, ofis ve residence projeleri, MD Group hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve MD Group ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

MD Group Hakkında

Hakkımızda
MD Group; ticari geleneğin izlerini kurulduğu günden günümüze yansıtarak, ticari yolculuğunda, sıcak diyalog, dürüstlük, doğruluk, kaliteli hizmet ve zamanında teslimat prensiplerini marka değeri olarak benimseyip, gelişim gayretleriyle sektördeki başarılı konumunu pekiştirmiştir.

Vizyonumuz
Faaliyet alanlarımızda teknolijik gelişmeleri ve yenilikleri takip ederek, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile beklentilerin üstünde çözümler üretmeyi, tüm iştirakcilerimizle ilişkilerimizi sürekli kılmayı, çalışan gelişimini kurumsal gelişimimizin temeli olarak görmeyi, çevreye ve topluma karşı sorumluluk bilinci ile davranmayı, iş etiği ilkelerine saygılı olmayı ve bağlı kalmayı görev olarak adlediyoruz.

Sektörler
Şirketimiz; mutlak kalite anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibiyle birlikte nitelikli ürünleri en iyi fiyat avantajlarıyla birleştirerek sektöründe haklı liderliğini devam ettirmeyi ve kaliteden vazgeçmeyen kaliteli müşteri portföyünü arttırmayı hedeflemektedir.

GRUP ŞİRKETLERİ
MD GROUP Profesyonel kimliği, mesleğinde uzmanlığı ve tecrübesi ile size hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

MD GROUP İNŞAAT
MD GROUP PLASTİK
MD GROUP MAKİNE

Tel: 0332 233 0061
Fax: 0332 233 0069
Email: info@mdgroup.com.tr
Adres: Horozluhan Mh. Demirlenk Sok. No:46 Konya / Selçuklu

MD Group Projeler Haritası

MD Group Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer