|   | 
Medel Yapı

Medel Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 2013

  • Proje Sayısı : 2

Medel Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Medel Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Medel Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Medel Yapı Hakkında

HAKKIMIZDA

MEDEL TIP, 22 yıllık iş deneyimini ve tecrübesini birleştirerek 2013 yılında MEDEL YAPI’yı kurmuştur. MEDEL YAPI’nın ilk projesi İstanbul Göztepe’deki NUR REZİDANS’dır. Marka çalışmasını başlatan MEDEL YAPI bundan sonra projelerine PLUS LIFE markası ile imza atmaya başlamıştır. İnşaatı başlayan PLUS LİFE Erenköy ise markanın ilk müjdecisidir. Konut ve ticari inşaatlarla birlikte hastane kurum projeleri içerisinde hedef belirleyen MEDEL YAPI, konusunda uzman, uluslararası tecrübe ve bilgiye sahip ortak partnerlerle birlikte ve danışman kuruluşlarla faaliyetlerini sürdürmektedir.
 
MİSYONUMUZ
Gelişen ve değişen düzen içerisinde misyonumuz, dünya standartlarında inşaat teknolojilerini takip etmek ve bu standartlara uygun yapılar üretmektir. Mimarinin ve teknolojinin en iyi düzeyde harmanlanmış halinin insanlara sunulduğu yaşam alanlarını gerçekleştirmek hedeflenmiştir.
 
Tüm bunlar yapılırken temel prensiplerimiz, çevresine ve insana saygılı, emniyet düzeyini en yüksek seviyede tutan, kullanıcı için; Kaliteyi, konforu ve kazancı bir arada sunabilmektir.
 
VİZYONUMUZ
Çağın koşullarına uygun, doğru ekip, doğru lokasyon ve zamanı en verimli şekilde kullanarak, dünya standartlarında bir şirket olmak için çalışmaktayız. Çevre koşullarına uyumlu bir şekilde başarıya doğru yol alırken, toplumların kalkınması ve refahına katkıda bulunan, inşaat sektöründe önde gelen bir marka olmak hedeflenmektedir. Verimlilik, kalite iş ve çalışan güvenliği hususlarında titiz çalışan ve her daim tercih edilen bir kurum olmak şirketimizin en önemli prensibidir.
 
SOSYAL SORUMLULUK
Günümüz dünyasında toplumun refah düzeyinin geliştirilmesi ve gelişimin, ekonomik, sosyal ve çevresel açıdan sürdürülebilir kılınması için bireylere olduğu kadar kurumlara da önemli sorumluluklar düşmektedir. MEDEL YAPI sorumluluklarının bilincinde çalışarak, bu bakış açısını iş yapış modellerine ve iş ortamına da yayarak topluma değer katmayı hedeflemektedir. MEDEL YAPI için "Sosyal Sorumluluk" anlayışı, bir bütün olarak ülkemizin ve dünyamızın geleceğine dair bir duyarlılık ve algı oluşturmaya, bu algıyı mümkün olduğunca yaymaya, yaygın olduğu kesimlerde ise derinleştirmeye dayanmaktadır.
 
MEDEL YAPI, eğitim, kültür, spor, sağlık ve çevre alanlarında sosyal paydaşlarına yönelik faaliyetlerle, sürekli ve etkin bir destekle, topluma öncü ve örnek olmaya çalışan bir vizyonla hareket etmektedir.

 

Tel: 0216 356 3335
Fax: 
Email: info@medelyapi.com
Adres: Feneryolu Mahallesi Kumbaracılar Sokak No : 22/5 İstanbul / Kadiköy

Medel Yapı Projeler Haritası

Medel Yapı Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer