|   |   |  Medi Garden 4 fiyatları 126 bin liradan başlıyor

Medi Garden 4 fiyatları 126 bin liradan başlıyor

Medi Garden 4 fiyatları 126 bin liradan başlangıç gösteriyor. Projeyi inşa eden Mim Proje İnşaat, Medi Garden 4’te ev sahibi olmak isteyen yatırımcıya 1.466 TL’den başlayan taksit imkanı sunuyor…

Medi Garden 4 fiyatları 126 bin liradan başlıyor

Çanakkale Medi Garden 4 projesi, üç ayrı bloktan oluşuyor. Mim Proje İnşaat Medi Garden 4 projesinde 50 ve 55 metrekare büyüklüklerinde 1+1 daire tipinde 170 adet konut bulunuyor.

Medi Garden 4 nerede?
Medi Garden 4, MimProje İnşaat tarafından Çanakkale Kepez’de hayata geçiriliyor. Kepez Hamidiye Mahallesi’nde konumlandırılan proje, 500 yataklı yeni devlet hastanesine sadece 150 metre mesafede yer alıyor. Medi Garden 4; Çanakkale merkeze 7 km, Kepez merkeze 2 km ve Çanakkale 18 Mart Üniversitesi’ne 1 km mesafede bulunuyor.

Medi Garden 4 fiyat listesi
Tamamı 1+1 konutlardan oluşan Medi Garden 4’te konutların fiyat listesi 126 bin TL ile 139 bin TL arasında farklılık gösteriyor. Medi Garden 4 projesinden ev sahibi olmak isteyenler için konut kredisi kullanımlarında peşinat ödemesinden sonra kredi ödemelerini konutların teslimine kadar ertelenebiliyor.

Medi Garden 4 ödeme
Mim Proje İnşaat, satışlarına başladığı Medi Garden 4 projesinde Akbank, Finansbank, ING Bank, Garanti Bankası ve Türkiye İş Bankası özel konut anlaşması kapsamında konutların yüzde 80’ine kadar cazip koşullarda kredi kullandırabiliyor.

Medi Garden 4’te iki tip ödeme planı sunuluyor:

Medi Garden 4 projesinde ev sahibi olmak isteyenler fiyatı 126 bin TL olan konut için yüzde 20 peşinatın ardından kalanı 120 aya kadar konut kredisi ile ödeyebiliyor.

Aynı fiyattaki konut için 36 bin TL peşinat ödenmesi halinde kalan 90 bin TL, teslim tarihine kadar ertelemeli konut kredisi ile ödenebiliyor.

Medi Garden 4 taksit
Mim Proje İnşaat Medi Garden 4 taksit ödemeleri 1.466 TL’den başlangıç gösteriyor…

Emlak Haberleri

Etiketler
Medi Garden 4 Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • İNDER: Satışlar Arttı Ama Tatmin Edici Değil
  İNDER: Satışlar Arttı Ama Tatmin Edici Değil

  Konut edinme satışlardaki en önemli faktörlerden biri olduğunun altını her fırsatta dile getiriyoruz. Beklediğimiz ve dile getirdiğimiz gibi kamu bankalarının konut kredi faizlerinde indirime gitmesi, tetikte bekleyen talebi harekete geçirdi.

 • Eston Şehir Koru’da rahat rahat öde geniş geniş yaşa
  Eston Şehir Koru’da rahat rahat öde geniş geniş yaşa

  Değeri her geçen gün artan Bahçeşehir’in en güzel projesi Eston Şehir Koru, yeni kampanyasında 187 metrekareden başlayan 4+1 Koru Daireleri’nde sadece 59 bin TL peşinatla yatırım imkânı sunuyor. Koru Daireleri’nden 5 bin 300 TL taksitle ev almak mümkün.

 • Faiz Kararı, İnşaatta Gidişatı Belirleyecek…
  Faiz Kararı, İnşaatta Gidişatı Belirleyecek…

  Türkiye Hazır Beton Birliği (THBB), her ay merakla beklenen inşaat ve bununla bağlantılı imalat ve hizmet sektörlerindeki mevcut durum ile beklenen gelişmeleri ortaya koyan “Hazır Beton Endeksi” 2019 Ağustos Ayı Raporu’nu açıkladı.

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.