|   |  Mefa inşaat Firması
Mefa inşaat

Mefa inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1988

  • Proje Sayısı : 7

Mefa inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Mefa inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Mefa inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Mefa inşaat Hakkında

MEFA 1988 yılında; Mim. Mehmet Nişli, Mim. Fatma Nişli ve Makina Müh. ve İktisatçı Muhammet Nişli'nin katılımlarıyla, kurumsallaşmayı hedefleyen bir aile şirketi olarak kuruldu.
 
Kurucularının, ulusal ve uluslararası platformlarda kendini kanıtlamış ve saygınlığı olan kurumlardaki iş deneyimlerine dayanarak oluşturdukları MEFA, aradan geçen 22 yılda güvene dayalı kurumlaşma yolunda önemli atılımlar gerçekleştirdi.
 
En kısa sürede, yüksek kalitede, en uygun fiyatlarda konut ve işyeri üretme stratejisi  kurumumuzun temel ilkesi olmuştur. Bugüne dek yaptığımız inşaatlar, insanın çağdaş gereksinimlerine uygunlukları bakımından kıvanç duyduğumuz yapılar olmuştur.
 
MEFA için; her proje yeni bir heyecan, yeni bir üretim deneyimi ve paylaşılan mutluluk oldu. İster büyük, ister küçük, altında imzamız bulunan her proje; bizim doğaya, insana ve kendimize saygımızın bir gereğidir. Ürettiğimiz her yapı, paylaştığımız mutluluk olmaya devam edecektir.

Tel: 0212 864 2954 
Fax: 0212 868 0407
Email: info@mefainsaat.com
Adres: Batıköy Mahallesi. Çarmaklı Caddesi. 311 H Blok Daire: 2 - P.K. 34535 Mimaroba İstanbul / Büyükçekmece

Mefa inşaat Projeler Haritası

Mefa inşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.