|   | 
Mega İnşaat

Mega İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2005

  • Proje Sayısı : 2

Mega İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Mega İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Mega İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Mega İnşaat Hakkında

Şirket Profili

'' Mega Nak. İnş. Pet. Ürn. Otom. San. Ve Tic. Ltd. Şti. '' olarak hizmet vermektedir.Çağımızın evrensel koşullarına uyumlu bir şekilde ileriye doğru yol alırken toplumların kalkınması ve refahına katkıda bulunmayı yani varolan değerleri kullanarak geleceği inşa etmeyi hedefliyoruz.Teknolojiyi, işgücü ve tecrübeyi en verimli şekilde birleştirerek estetik, kalite ve prestiji huzurla yaşıyacağınız mekanlara sahip olmanız için;Binaların inşaa uygulamalarında kaliteyi en kısa zamanda sunmayı,Sağlık, emniyet ve güvenlirliği en ön planda tutarak müşteri memnuniyetini artırarak mükemmeliği yakalamayı,Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, titizlikle fonksiyonel projeler ortaya çıkarmayı,Güvenli ve estetik binalar üretmekle yaşam kalitenizi yükseltmeyi,Tasarım ve yapımlara görsel yönden büyük önem vererek şehrin güzelliğine yeşile saygı ve çevreye uyum perspektifinde katkıda bulunmayı,İnşaa ettiğimiz binalarda keyif verici bir şıklık, ilginç detaylar, uyumlu zeminler kullanarak uzun yıllar huzurla yaşayacağınız mekanlara sahip olmanızı,Kendimize ilke edindik...

Vizyon
Çağımızın evrensel koşullarına uyumlu bir şekilde,  ileriye doğru yol alırken toplumların kalkınması ve refahına katkıda bulunmayı yani var olan değerleri kullanarak geleceği inşa etmeyi hedefliyoruz. 

Misyon
Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine güvenli ve estetik binalar üretmekle inşaat sektörünün  “lider’’ olmayı amaçlıyoruz.

Tarihçe
2005-2013 yıllarında bir çok projeleriyle faaliyetlerine başlayan Mega İnşaat, inşaat ve gayrimenkul sektörlerinde faaliyet göstermektedir.Firmamız, kent çevresinde gelişmekte olan yeni yerleşim birimlerinde önemli projelere imza atmıştır. Bunlar arasında Mega 1, Mega 2, Eyyüp Andan Konutları, Med Life City, Eyyüp Andan City & Town, Eyyüp Andan Village, Baran Argun City sayılabilir.Mega İnşaat 8 yıllık deneyimiyle, 2005’li yıllardan itibaren “kent insanının doğal hayata uyumlu bölgelerde yaşama isteğini” göz önüne alarak Diclekent, Metropol, 75.yol üzeri (Mahabat Bulvarı), Yenihal ve Şanlıurfa yolu üzerinde her biri ayrı bir mimari anlayışa sahip, her biri yeni yaşam alanı inşaa eden projeler sunmuştur. Bunlar arasında Mega 1, Mega 2, Eyyüp Andan Konutları tamamlanarak sahiplerine teslim edilmiştir. Bu projeler Mega İnşaat’ın potansiyel hedef kitlesine sunduğu “yenilikçi yaklaşımın’’ en somut örnekleridir.Eyyüp Andan City & Town, Eyyüp Andan Village, Baran Argun City, Med Life City devam eden yaşam merkezleri arasındadır. Ayrıca bu projeler satışa sunulmuştur. Devam eden bu projeler 2013 yılı içerisinde teslim edilecektir.2005 yılında ilk temelleri atılan Mega İnşaat bugünkü gücü ile odaklanma, farklılaşma, yenilikçilik ve markalaşma temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak hizmetlerini sürdürmektedir.

“Mega Nak. İnş. Pet. Ürn. Otom. San. ve Tic. Ltd. Şti” olarak hizmet vermektedir.
Mega İnşaat’ta markalaşmanın ilk adımı 2005 yılında atıldı. 2010 yılına kadar 196 konut inşa eden Mega İnşaat, 2010 sonrasında inşaat sektöründe sağlam adımlarla bir marka oluşturmuş oldu. Mega 1 ile hayata geçirilen proje, müşteri taleplerinin iyi değerlendirerek rakiplerine göre üstün fiyat, üstün kalite, üstün hizmet üçlüsünün dengesini kurmuştur. Şirketimiz, Diyarbakır’ın gözde semtlerini titizlikle seçerek projelerini gerçekleştirdi. Mega İnşaat içinde bulunduğu sektöre yatırım yaptığı kadar, insana da yatırım yapıyor. Sektördeki başarısında çalışanlarının takım ruhunu ve dayanışması önemli rol ediniyor. Mega İnşaat “toplum” odaklı, güler yüzlü, sorumlu ve özverili takım arkadaşları ile el ele vererek müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya hazırdır. Kalite Anlayışı Ülkemizin bugüne sahiplenip geleceğini kurarken, “yapı sanatının lideri” olarak Mega İnşaat’a da önemli görevler düşüyor. Bu görevlerimizi yerine getirirken, her anlamda en kaliteli yaşam alanlarını kurmak için çalışıyoruz. Yaşam alanının gerektirdiği en doğru inşaat tekniğini, en kaliteli malzeme ile birleştiriyor… Tüm yönetmelik ve mevzuatlara uygun olarak inşaa ediyoruz. Çalışanlarımızın her zaman en üst seviyede bilgi, birikim ve deneyim sahibi olmaları için çalışıyoruz.

Kalite Anlayışı
Ülkemizin bugüne sahiplenip geleceğini kurarken, “yapı sanatının lideri” olarak Mega İnşaat’a da önemli görevler düşüyor.Bu görevlerimizi yerine getirirken, her anlamda en kaliteli yaşam alanlarını kurmak için çalışıyoruz.Yaşam alanının gerektirdiği en doğru inşaat tekniğini, en kaliteli malzeme ile birleştiriyor… Tüm yönetmelik ve mevzuatlara uygun olarak inşaa ediyoruz. Çalışanlarımızın her zaman en üst seviyede bilgi, birikim ve deneyim sahibi olmaları için çalışıyoruz.

Tel: 0412 252 53 65
Fax: 0412 252 53 64
Email: info@megainşaat.com
Adres: 75. yol adres: peyas mahallesi 75.yol üzeri 

Mega İnşaat Projeler Haritası

Mega İnşaat Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer