|   | 
Mehmet Akgül İnşaat

Mehmet Akgül İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Mehmet Akgül İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Mehmet Akgül İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Mehmet Akgül İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Mehmet Akgül İnşaat Hakkında

Hakkımızda
 
Güvenle Gelen Konfor
 
Hızla gelişen ve değişen kent yaşamına, modern konut anlayışıyla hizmet üreten Akgül İnşaat; oluşan talep ve beklentilere cevap verebilmek için sürekli bir gelişim ve değişim süreci içindedir. Projelerinde en son teknolojiyi kullanan, ürettiği konutlarda en kaliteli ürün kullanımını gerçekleştiren Akgül İnşaat; bugüne kadar bir çok ailenin rüyasının gerçekleşmesine katkı sağlamıştır.
 
Akgül İnşaat, kalitesi ve konforu ile insan odaklı olarak tasarlanan yaşam alanlarında, beklentileri her zaman maksimum derecede gerçekleştirmiştir. Projelerini hayata geçirirken, verilen taahhütlerin eksiksiz ve söz verilen zamanda yerine getirmiştir. Bu da, temelini 'GÜVEN'le attığımız konutlarda yaşayan insanlarla birlikte büyük bir aile olmamızı sağlamıştır. Kalitesiyle, konforuyla ve taahhütleri konusundaki hassasiyeti ile oluşturduğu 'GÜVEN' sayesinde, bugün Akgül İnşaat projeleri daha temelleri bile atılmadan tükeniyor. Bize duyulan bu 'GÜVEN'e layık olmak için kendimizi sürekli yenileyerek, insanların bizden beklentilerine en hızlı ve en doğru şekilde cevap verebilmek için var gücümüzle çalışmaktayız.
 
Kalite & Çevre
 
Akgül İnşaat gerçekleştirdiği projelerinde birincil önceliği çevre ile en uyumlu teknolojileri kullanmaya vermiştir. Her gün daha da daralan doğal kullanım alanları, çevre alanındaki teknolojik gelişmeleri sürekli ve en iyi şekilde kullanmamız için bizleri sürekli kamçılamaktadır.
 
Projelerimizde doğal kaynakları korumak, atık miktarlarını en aza indirmek, toprak, hava, su kirlenmesini önlemek ve geri kazanımı arttırmak için gerekli tedbirleri almaya çalışarak, bize emanet edilen doğaya olan saygımızı göstermekteyiz.
 
Bununla birlikte yürürlükte bulunan ulusal ve uluslararası kanun, tüzük, yönetmelikler ve üyesi olduğu kuruluşların şartlarına eksiksiz uyarak, tüm faaliyetlerimizde de sürekli gelişim sağlayarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz.
 
İnsan Kaynakları
 
İş başvurularında E-Posta gönderimleriniz için tanımlı elektronik posta adresimiz: info@akgulins.com.tr'dir. Lütfen başvurularınızı bir Word Dökümanı yada Acrobat Reader dosyası (PDF) olarak eke ekleyiniz.
Not: Vesikalık Fotoğrafı olmayan başvurular değerlendirilmeye alınmayacaktır.
 
İK Politikamız;
Çalışan profilimiz, mesleğinde uzman, gelişmiş sosyal yetkinliğe sahip, şirkete bağlılığı ve motivasyonu yüksek, öğrenmeye, kendini geliştirmeye ve katma değer yaratmaya istekli bir ekipten oluşmaktadır.

Tel: 0322 248 4213
Fax: 
Email: info@akgulins.com
Adres: Türkmenbaşı Bulvarı 64/D Akgül 5 Sitesi A blok Zemin Kat Adana / Çukurova

Mehmet Akgül İnşaat Projeler Haritası

Mehmet Akgül İnşaat Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer