|   |  Mekatronik inşaat Firması
Mekatronik inşaat

Mekatronik inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1993

  • Proje Sayısı : 1

Mekatronik inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Mekatronik inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Mekatronik inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Mekatronik inşaat Hakkında

Firmamız iş hayatına 1993 yılında Şengüler İnşaat Ltd.Şti. adı altında mekanik tesisat taşeronu olarak başlamıştır. Firmamız, Şengüler İnşaat adı altında birçok projenin mekanik tesisat uygulamalarını başarıyla gerçekleştirmiştir. 

Bina teknolojilerinin hızla gelişmesi sonucu mekanik sistemleri ile elektrik sistemlerinin bir bütün olarak kurulumunun gerekliliği oluşmuştur. Bu gerekliliği fark eden firmamız, 2005 yılında daha profesyonel bir yapıya geçerek, bünyesine kattığı yeni mühendislerle birlikte elektrik mühendisliği uygulamalarını da faaliyet alanları içine katmıştır. Bu yeni yapının sonucu olarak firmamız mekanik tesisat uygulamalarını MEKATRONİK İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ünvanı ile elektrik tesisat uygulamalarını ise ELEKTROMAK MÜHENDİSLİK ENERJİ İNŞAAT SAN. Ve TİC. ŞTİ. LTD. ünvanı ile gerçekleştirme kararını almıştır

Tel: 0312 223 8920
Fax: 0312 223 3027
Email: info@mekatronikinsaat.com.tr
Adres: Mebusevler Mahallesi Turgut Reis Cad. No: 3-3 Tandoğan Ankara / Çankaya

Mekatronik inşaat Projeler Haritası

Mekatronik inşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.