|   |   |  Merkez Ankara projesinde satışlar başlıyor

Merkez Ankara projesinde satışlar başlıyor

Ankara’nın şehir merkezindeki tek parselde en büyük arazisi eski EGO Garajı’nın yerine yapılacak ‘Merkez Ankara’ projesinde satışlar başlıyor.

Merkez Ankara projesinde satışlar başlıyor

 

Pasifik İnşaat, Emlak Konut GYO ihalesinde rekor bedele aldığı 125 bin metrekarelik arazide, 4.2 milyar lira hasılat hedefi taahhüt etmişti. 

Merkez Ankara projesi gayrimenkul sektörünün başlattığı ‘Türkiye İçin Kazanç Vakti’ kampanyasına katılarak satışa çıkarken, yüzde 10 peşinat, 0.98 kredi faiz oranı ile bankasız 120 ay vade imkanı sunuyor.

Dünyanın önde gelen mimarlık ofislerinden New York merkezli KPF tarafından tasarlanan projede 17 blok planlanıyor. Konut, ofis, alışveriş merkezi ve otel fonksiyonlarından oluşan Merkez Ankara projesinin bölgede yer alacak Millet Bahçesi’ne de yakın konumda olduğuna dikkat çekiliyor. 

Şehrin merkezinde

Pasifik Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Erdoğan, yeni bir proje ile ekonomiye ve sektöre destek verdiklerini belirtirken, projenin şehir merkezinin en büyük yeşil alanı olacak Millet Bahçesi’ne komşu konumda yükseleceğini hatırlattı. Erdoğan, şunları söyledi: 

“Merkez Ankara ofis, konut, alışveriş merkezi ve otel fonksiyonlarından oluşan ve tüm ihtiyaçların çözüldüğü bir şehir projesi. 1 milyon 200 bin metrekarelik inşaat alanıyla tek parselde Türkiye’nin en büyük karma kullanım projesi olma özelliği taşıyor. Tarihi Ankara projesi bu bölgede yer alıyor. Yeni Adalet Sarayı bu bölgede planlanıyor. Ankara’nın en büyük iki şehir hastanesinden biri olan Etlik Şehir Hastanesi’nin aynı bölgede yapılıyor. 

Gazi, Hacettepe ve Ankara Üniversitesi gibi Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinin yanı sıra Ankara’nın önde gelen müzeleri, kültür sanat merkezleri, stadyum ve spor salonları da bu bölgede. Ayrıca yakında faaliyete geçecek ve Avrupa’nın en büyük eğlence parkı Ankapark da projenin komşuları arasında. Anadolu’yu Başkent’e bağlayan Yüksek Hızlı Tren Garı Merkez Ankara’ya yürüme mesafesinde bulunuyor.”

Milliyet

 

 

Emlak Haberleri

Etiketler
Merkez Ankara Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • GRED, Türkiye’nin Seçkin Projelerini Yurtdışında Tanıtmaya Hazırlanıyor
  GRED, Türkiye’nin Seçkin Projelerini Yurtdışında Tanıtmaya Hazırlanıyor

  Türk yatırımcılara yurtdışında konut ve perakende gayrimenkul edinme konularında danışmanlık ve aracılık hizmetleri sunan GRED, resmi iş ortağı olduğu Knight Frank ile birlikte düzenlediği The Global ShowCase (Global Vitrin) projesi kapsamındaki urbanLAB toplantısının üçüncü ayağını New York özelinde gerçekleştirdi.

 • Deprem ekonomiyi de sarsacak
  Deprem ekonomiyi de sarsacak

  EVA Gayrimenkul Değerleme Genel Müdürü Cansel Turgut Yazıcı, Türkiye nüfusunun %95’inden fazlasının farklı derecelerde deprem riski taşıyan bölgeler içinde yer aldığını belirterek, beklenen büyük depremin çok sayıda can ve mal kaybına yol açacağını, ülke ekonomisine etkisinin ise telafi edilemez ölçülere varacağını kaydetti.

 • Ant Yapı’nın Antwell Projesi kapılarını açıyor
  Ant Yapı’nın Antwell Projesi kapılarını açıyor

  Ant Yapı’nın, Çamlıca eteklerinde hayata geçirdiği iyi yaşam evleri Antwell’in örnek daireleri tamamlandı. Sakinlerinin yaşamını kolaylaştıracak olanaklara sahip üç farklı daire seçeneğinin bulunduğu proje; konforlu, güvenli, sosyal ve sağlıklı yeni bir yaşam alanı sunuyor.

 • Mimaride yeni yaklaşım: Ağacın izinde yeşil yapılaşma!
  Mimaride yeni yaklaşım: Ağacın izinde yeşil yapılaşma!

  Dünyada gün geçtikçe artan bir farkındalıkla yayılan çevre hassasiyeti mimariye de yansıdı… Dünyaca ünlü mimarlar yeni projelerinde ağacın ve doğanın izini sürerken, farklı ülkelerdeki çok sayıda konut projesinde artık yüksek yapılarda da geniş yeşil alan yaratan tasarımlar görmek mümkün.

 • Web Tapu Sistemi Güncellendi
  Web Tapu Sistemi Güncellendi

  Emlak Uzmanı Mustafa Hakan Özelmacıklı “Web-Tapu, vatandaşların taşınmazlarını tapu müdürlüklerine gitmeden internet ortamında yönetebildikleri, taşınmazların tapu kayıt ve konum bilgilerini görüntüleyebildikleri bir sistemdir. Sistem ile gerek vatandaşlarımızın yanı sıra, emlakçılık faaliyetlerinde bulunan kişiler açısından önemli yenilikler hayata geçirildi” dedi.

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.