|   |   |  Merkez Ankara projesinde satışlar başlıyor

Merkez Ankara projesinde satışlar başlıyor

Ankara’nın şehir merkezindeki tek parselde en büyük arazisi eski EGO Garajı’nın yerine yapılacak ‘Merkez Ankara’ projesinde satışlar başlıyor.

Merkez Ankara projesinde satışlar başlıyor

 

Pasifik İnşaat, Emlak Konut GYO ihalesinde rekor bedele aldığı 125 bin metrekarelik arazide, 4.2 milyar lira hasılat hedefi taahhüt etmişti. 

Merkez Ankara projesi gayrimenkul sektörünün başlattığı ‘Türkiye İçin Kazanç Vakti’ kampanyasına katılarak satışa çıkarken, yüzde 10 peşinat, 0.98 kredi faiz oranı ile bankasız 120 ay vade imkanı sunuyor.

Dünyanın önde gelen mimarlık ofislerinden New York merkezli KPF tarafından tasarlanan projede 17 blok planlanıyor. Konut, ofis, alışveriş merkezi ve otel fonksiyonlarından oluşan Merkez Ankara projesinin bölgede yer alacak Millet Bahçesi’ne de yakın konumda olduğuna dikkat çekiliyor. 

Şehrin merkezinde

Pasifik Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Erdoğan, yeni bir proje ile ekonomiye ve sektöre destek verdiklerini belirtirken, projenin şehir merkezinin en büyük yeşil alanı olacak Millet Bahçesi’ne komşu konumda yükseleceğini hatırlattı. Erdoğan, şunları söyledi: 

“Merkez Ankara ofis, konut, alışveriş merkezi ve otel fonksiyonlarından oluşan ve tüm ihtiyaçların çözüldüğü bir şehir projesi. 1 milyon 200 bin metrekarelik inşaat alanıyla tek parselde Türkiye’nin en büyük karma kullanım projesi olma özelliği taşıyor. Tarihi Ankara projesi bu bölgede yer alıyor. Yeni Adalet Sarayı bu bölgede planlanıyor. Ankara’nın en büyük iki şehir hastanesinden biri olan Etlik Şehir Hastanesi’nin aynı bölgede yapılıyor. 

Gazi, Hacettepe ve Ankara Üniversitesi gibi Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinin yanı sıra Ankara’nın önde gelen müzeleri, kültür sanat merkezleri, stadyum ve spor salonları da bu bölgede. Ayrıca yakında faaliyete geçecek ve Avrupa’nın en büyük eğlence parkı Ankapark da projenin komşuları arasında. Anadolu’yu Başkent’e bağlayan Yüksek Hızlı Tren Garı Merkez Ankara’ya yürüme mesafesinde bulunuyor.”

Milliyet

 

 

Emlak Haberleri

Etiketler
Merkez Ankara Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • Devremülk alırken nelere dikkat edilmeli?
  Devremülk alırken nelere dikkat edilmeli?

  Yaz aylarının gelmesiyle birlikte tatil planı yapanların sayısı da arttı. Yaz tatili için en çok tercih edilen seçenekler arasında devremülkler geliyor. Devremülklerin tercih edilmesinin başlıca sebepleri arasında diğer tatil seçeneklerine oranla daha ekonomik olması geliyor.

 • Yabancı yatırımcının tercihi 20 yıl kira garantili model
  Yabancı yatırımcının tercihi 20 yıl kira garantili model

  Hayata geçirdiği tüm proje geliştirdiği lokasyonlara yeni bir soluk getiren Mar Yapı, İstinye Park’ta yabancı yatırımcı ile buluşuyor. 15 Haziran - 15 Ağustos tarihleri arasında İstinye Park’ı ziyaret eden yabancı yatırımcılara özel kurulacak stantta, Wanda Vista’nın ayrıcalıklı modeli, 20 yıl kira garantisi tanıtılacak.

 • Lojistik Gayrimenkulde Yeni Bir Yatırım Alanı
  Lojistik Gayrimenkulde Yeni Bir Yatırım Alanı

  GİSP (Gayrimenkul İçin Strateji Platformu) tarafından düzenlenen ‘Gayrimenkul Sektöründe Lojistik Yatırımları’ konulu Yuvarlak Masa toplantısında, Lojistik yatırımlarının gayrimenkul sektörü içindeki yeri, önemi, mevcut durumu ve gelecekte yapılması gerekenler, tüm yönleri ile masaya yatırıldı.

 • Gurbetçi tatile geldi, “ev”lendi
  Gurbetçi tatile geldi, “ev”lendi

  Haziran ayıyla birlikte yurt dışında yaşayan Türkler, tatil için Türkiye’ye gelmeye başladılar. KDV indirim fırsatının devam etmesi, döviz kurundaki yükseklik, cazip ödeme koşulları gurbetçiyi yatırım aracı olarak konuta yönlendirdi.

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.