|   |  Merosa Şirketler Grubu Firması
Merosa Şirketler Grubu

Merosa Şirketler Grubu

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 8

Merosa Şirketler Grubu, konut, ofis ve residence projeleri, Merosa Şirketler Grubu hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Merosa Şirketler Grubu ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Merosa Şirketler Grubu Hakkında

Merosa Şirketler Grubu olarak hem bugün hem de gelecek için tasarlanmış yüksek kaliteli yaşam alanları inşa ediyoruz ve projelerimizin altına imzamızı atmaktan gurur duyuyoruz. İlkemiz, topluma hizmet etmek ve ülkemizin refahına sonsuz önem vermektir.
 
Kendimizi topluma karşı sorumlu hissediyoruz yalnızca inşaat, turizm  projeleriyle değil; eğitim ve çevre anlamında da topluma katkıda bulunmayı kendimize görev biliyoruz. Çünkü gönülden inanıyoruz ki; en iyi yatırım geleceğe yapılan yatırımdır ve kalkınma eğitimli vatandaşlar sayesinde olur.
 
Çevreye karşı duyarlıyız, doğal kaynakları arttırarak toplumun yararına sunuyoruz. Biz, Merosa Şirketler Grubu olarak müşterilerimizin yaşam kalitesini yükseltecek yaşam alanları inşa etmeye; işlevsel ve estetik bağlamda birebir örtüşen güvenli yuvalar kurmaya devam edeceğiz. Her girişimimizde, insanoğluna olan bağımlılığımızı sürdüreceğiz.

Tel: 0212 465 4443
Fax: 0212 465 2599
Email: info@merosa.com.tr
Adres: Atatürk Cad. EGS Business Park Blokları B1 Blok No:12 K:16 D:464 Yeşilköy İstanbul / Bakırköy 

Merosa Şirketler Grubu Projeler Haritası

Merosa Şirketler Grubu Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.