|   |  Mersin İnşaat Projeleri
 Mersin şehrindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, Mersin şehrini favorilerinize ekleyin. Mersin Şehrini Favorilerime Ekle

Mersin Güncel İnşaat Projeleri

Mersin İnşaat Projeleri

Mersin Konut Projeleri konut projeleri
Mersin Konut Projeleri

Mersin'dekilerin yanı sıra Türkiye’deki tüm yeni yatırımlık, markalı ve lüks projeleri görmek için konut projeleri sayfasını ziyaret edebilirsiniz....

Mersin Emlak Haberleri

Tarsus Park, örnek dairesi kapılarını açtı Emlak
Tarsus Park, örnek dairesi kapılarını açtı

Türkiye’nin en büyük inşaat firmaları arasında yer alan Kulak İnşaat tarafından Mersin’in Tarsus ilçesinde hayata geçirilen Tarsus Park projesinin örnek dairesi Adana ve Mersin protokolünün katıldığı törenle kapılarını açtı.

Mersin Hakkında Genel Bilgi

Mersin Bölge Yatırım Analizi

Mersin Konut (Ev) Satış Fiyatları

Mersin’de 100 metrekare büyüklüğündeki 2+1 daire ölçüt olarak alındığında konut satış fiyatları, son 3 yılda % 178 oranında bir artış göstermiştir.

2012 yılında 69.000 TL seviyesinde olan Mersin satılık konut fiyatları, sürekli yükselerek 2016 yılının ilk çeyreğini 107.000 TL ile kapamıştır.

Mersin Konut (Ev) Kira Fiyatları

Mersin’de 100 metrekare büyüklüğündeki 2+1 daire kıstas olarak alındığında konut kira fiyatları, son 3 yılda % 315 oranında bir artış göstermiştir.

2012 yılında 351 TL seviyesinde olan Mersin kiralık konut fiyatları, satış fiyatlarına paralel olarak yükselerek 2016 yılının ilk çeyreğini 538 TL ile kapamıştır.

Mersin Yatırım Geri Dönüş Süresi

Mersin’de yaklaşık olarak 1.745.210 kişi yaşamaktadır. Nüfusun ağırlıklı yaş ortalaması 65 ile 65 yaş üstü aralığındadır. Mersin’de yaşayanların % 64’lük kısmı evli kalan % 36’lık kısmı ise bekardır.

Mersin’de 100 metrekare büyüklüğündeki 2+1 daire ölçüt alındığında konut yatırım geri dönüş (amortisman) süresinin 17 yıl olduğu belirlenmiştir.

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.