|   | 
Mert inşaat

Mert inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1995

  • Proje Sayısı : 2

Mert inşaat , konut, ofis ve residence projeleri, Mert inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Mert inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Mert inşaat Hakkında

İnşaatta 35 yılı aşkın tecrübe... 
 
Amacımız;
Doğru bilgi, yüksek kalite, düşük maliyet, geniş ekipman ve donanım ile en kısa zamanda en kaliteli işi yapmaktır.
 
Kurucumuz FATİH ÖREN, 1970 yılında dekorasyon sektöründe başladığı iş hayatında 1979 yılında MERT MOBİLYA'yı, 1982 yılında ise MERT İNŞAAT'ı kurarak sektörde bir çok resmi kurum, özel kişi ve kuruluşlara iş yapmıştır. Bitirdiğimiz işlerin tecrübesi, birikimi ve müşteri memnuniyeti bizi kurumsallaşmaya götürmüştür. 
 
1995 yılında MERT İNŞAAT DEKORASYON LİMİTED ŞİRKETİ, 2008 yılında ise MERT İNŞAAT TAAHHÜT SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. olarak unvan değişikliği yapılmıştır.
 
2013 yılında MERT İNŞAAT TAAHHÜT SAN.VE TİC. A.Ş. olarak ünvan değişikliği yapılmıştır. 
 
MERT İNŞAAT; yaptığı konut, villa ve fabrika inşaatları ile her geçen gün tecrübesini perçinleştirmiş ve geniş çaplı bir portföy oluşturmuştur.
 
Hedeflerimiz;
Her geçen gün kalitemizi ve iş gücümüzü deneyimlerimizle artırarak, yurt içi ve yurt dışında hedeflediğimiz gerçek konuma gelmektir. 
 
Kuruluş Hikayemiz:
Her oluşumun bir hikayesi vardır. Her mutluluğun, her mutsuzluğun, başarı ya da başarısızlığın... Sonu güzel biten hikayeler paylaşılır genellikle. Çocuklara, dostlara, yakınlara anlatılır gülümseyerek...
 
Mert İnşaat'ın kuruluşu da işte böyle bir hikaye. Günlerden bir gün, küçük çocuk tatil gününde babasıyla birlikte onun çalıştığı iş yerine gitmiş. Çocuk afacan ve meraklı tavrıyla etrafta dolaşırken kapısı açık bir oda görmüş. Odadaki her şey küçük çocuğa çok büyük ve güzel gözükmüş. Hele o koltuk. Yumuşak deri kaplı, hem de dönüyor. Bütün cesaretini toplayıp oturuvermiş koltuğa ve başlamış dönmeye.
 
O sırada odasına giren patron, koltuğunda oturan küçük çocuğu görünce, kızgın bir ses tonuyla kalkmasını istemiş. Sesi duyan küçük çocuğun babası da gelmiş hemen. Bir patronuna bakmış, bir oğluna. Oğlu o sırada "Keşke benim babam da patron olsaydı." demiş. Hani insan hayatında çok önemli anlar vardır ya, o an baba için işte öyleymiş. Bir karar vermiş. İyi ki de vermiş. 
 
Başlamış kendi işini yapmaya. O an hayatında o kadar önemliymiş ki kurduğu şirkete oğlunun adını vermiş ve başlamış azimle çalışmaya. Yıllarca emek vermiş, giderek büyütmüş işini, oğlunun ve işinin adı gibi mertçe, azimle ve birçok başarıya imza atarak. 
 
Yıllar geçmiş ya bu arada, küçük çocuk da büyümüş. Geçen yıllarda hep babasının etrafında olmuş kızacak kimse olmadan. Her yeni gün bir şeyler öğrenmiş hayata ve babasının yaptığı işe dair.
 
Bir gün gelmiş küçük çocuk bir yetişkin olmuş. Yeni dünyanın vizyonuyla, babasının misyonunu birleştirip, alıştığı kalite anlayışı ve geliştirdiği markalaşma stratejisini bir imza olarak kullanmaya başlamış. Babası bakmış ki her şey yolunda, bir müddet sonra koltuğu bırakmış oğluna. Bana ihtiyacın olursa buralardayım demiş. Çocuk şimdi bazen yürüyor hızlı adımlarla, bazen de koşuyor. Arada bir iki soluk almak için oturuveriyor hiç aldırmadan bazen bir koltuğa, bazen sandalyeye ya da şantiyede bir taşın üzerine nereye oturduğuna hiç aldırmadan.
 
Vizyon ve Misyonumuz

Vizyonumuz;
Sahip olduğumuz manevi değerleri sabit tutarak ve sosyal sorumluluklarımızın bilinciyle; tempomuzu, kalitemizi, başarılarımızı ve hedeflerimizi yurt içinde ve yurt dışında sürekli yükselen bir grafik üzerinde tutmaktır.
 
Kurumsal mükemmelliğin ön koşulu olan ekip mükemmelliği ile birlikte inşaat konusunda verdiğimiz hizmetlerin gelişimini ve sürekliliğini sağlamak.
Kamu kurumları ile özel sektör hizmet alanlarında küresel şirket olarak yetenek ve bilgilerimiz sunmak.
 
Misyonumuz;
Güvenilir ve dürüst çalışma ilkeleriyle sektöründe aranılan isimlerden biri olarak nesiller boyu insanlığa hizmet verecek yapılar üretme bilinci içinde, yaptığı tüm projeleri kaliteli, sorunsuz ve zamanında yerine getirerek, en mükemmel sonuca ulaştırmak.
 
Tüm kamu ve özel kurumların isteklerini kendi hedefimiz olarak benimseyerek en ince ayrıntılarına kadar daima en kusursuzu inşa etmek için çalışmak.
 
İnsanların meskende değil yuvada yaşama hakkını, doğal yaşamdan kopmadan, modern mimari ve teknoloji imkanlarından faydalanarak sunmaktır.

Kalite Politikamız
Prensip; İyi yetişmiş ve deneyimli bir kadroyla çalışarak, üstün teknoloji ve üretim olanaklaırnı kullanarak, propjelerimiz profesyonelce planlayıp uygulayarak sözlerimi zamanında yerine getirmektir.
 
Mert İnşaat olarak bizim için kazanımların en büyüğü, müşterilerimizle, iş ilişkisi ile başlayıp müşteri memnuniyeti ve verdiğimiz sözleri tutmamız neticesinde uzun yıllarak devam edecek dostluklar kurmamızdır.
 
Müşteri beklentilerin ve memnuniyetinin gereği olan sürdürülebilir gelişme ise çalışma prensibizimizin ve hedeflerimizin bazını teşkil eder. 'KALİTE' bir yaşam tarzıdır. 'KALİTE' tasarlanır, üretilir, kontrol edilir ve geliştirilir. 'KALİTE' tüm çalışanların gönüllü desteği ve sorumluluk bilinci ile sağlanır ve sürdürülür. Takım Ruhu içerisinde siz dostlarınımızın desteği ile Mert İnşaat'ın hedeflerini ve sizlerin hayallerini yaratmak için çalışacağız.

İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Politikamız
 
Mert İnşaat'ın yüksek standartlarından biri de çalışanlarına yaptığı yatırımdır. Çalışanlarının mesleki gelişimi ve eğitimi, şirket önceliklerindendir. Karşılıklı güven, saygı ve iş etiğine dayandırılan iş süreçleri, gelişim potansiyeli yüksek, beceri ve tecrübenin değerlendirildiği ve ödüllendirildiği, çevreye ve topluma karşı sorumluluk taşıyan, bireyler arası fırsat eşitliği ilkeleriyle Mert İnşaat, saygın bir çalışma ortamı sunmaktadır.
 
Şirket içerisinde oluşan pozisyonun gereklilikleri çerçevesinde şekillenen işe alım süreci, ön başvuruların alınması, pozisyona uygunluk rasyosunun değerlendirilmesiyle yapılır. Mülakatlar, bağlı çalışılacak birim yöneticisiyle gerçekleştirilir. Uygun görülen adaylara İnsan Kaynakları birimi işe alım teklifini yapar ve süreç sonuçlandırılır.

Tel: 0216 425 2293
Fax: 0216 386 9790
Email: info@mertinsaat.com.tr
Adres: Bağdat Cad. Cemil Paşa Apartmanı No:310, Kt:4 D:15 Caddebostan İstanbul / Kadiköy

Mert inşaat Projeler Haritası

Mert inşaat Projeleri

Mert inşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer