|   |   |  Meryl Streep, Kaliforniya'da 3,6 milyon dolara ev aldı

Meryl Streep, Kaliforniya'da 3,6 milyon dolara ev aldı

Ünlü oyuncunun Pasadena'daki evi 3 bin metrekare büyüklüğünde…

Meryl Streep, Kaliforniya'da 3,6 milyon dolara ev aldı

Hollywood'un deneyimli oyuncusu Meryl Streep son günlerde satın aldığı bir gayrimenkulle gündeme geldi.

1950'li yıllarda inşa edilen Kaliforniya Pasadena'daki devasa ev, 3,6 milyon dolara ünlü yıldızın oldu. Streep, liste fiyatı 4,1 milyon dolara satışa çıkan 3 yatak odalı ve 3 banyolu evi, bu miktarın oldukça altında satın aldı.

Evin, yüzyıl ortası ödüllü mimarisi mimarlar Whitney Smith ve Wayne Williams'a ait. 1959 yılında inşa edilen ev, Pasadena'nın en prestijli sokağında yer alıyor. Ağaçlarla çevrili ev, Arroyo Seco Nehri yatağında yer alıyor. Camdan duvarları, tonozlu tavanı olan evin, orijinal pencere ve kapıları da korunmuş durumda. Kubbeli oturma odası ve taş şöminesiyle ev, bütünüyle yüzyıl ortası mimarisinin özelliklerini taşıyor.

San Gabriel dağlarına bakan ev, yaklaşık iki dönümlük bir alana oturuyor. Minimal düzeyde Japon etkilerine sahip evde, yüzme havuzu, orta avlu ve bahçeler de yer alıyor.

Emlak Haberleri

Etiketler

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • İNDER: Satışlar Arttı Ama Tatmin Edici Değil
  İNDER: Satışlar Arttı Ama Tatmin Edici Değil

  Konut edinme satışlardaki en önemli faktörlerden biri olduğunun altını her fırsatta dile getiriyoruz. Beklediğimiz ve dile getirdiğimiz gibi kamu bankalarının konut kredi faizlerinde indirime gitmesi, tetikte bekleyen talebi harekete geçirdi.

 • Eston Şehir Koru’da rahat rahat öde geniş geniş yaşa
  Eston Şehir Koru’da rahat rahat öde geniş geniş yaşa

  Değeri her geçen gün artan Bahçeşehir’in en güzel projesi Eston Şehir Koru, yeni kampanyasında 187 metrekareden başlayan 4+1 Koru Daireleri’nde sadece 59 bin TL peşinatla yatırım imkânı sunuyor. Koru Daireleri’nden 5 bin 300 TL taksitle ev almak mümkün.

 • Faiz Kararı, İnşaatta Gidişatı Belirleyecek…
  Faiz Kararı, İnşaatta Gidişatı Belirleyecek…

  Türkiye Hazır Beton Birliği (THBB), her ay merakla beklenen inşaat ve bununla bağlantılı imalat ve hizmet sektörlerindeki mevcut durum ile beklenen gelişmeleri ortaya koyan “Hazır Beton Endeksi” 2019 Ağustos Ayı Raporu’nu açıkladı.

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.