|   |   |  Meryl Streep, Kaliforniya'da 3,6 milyon dolara ev aldı

Meryl Streep, Kaliforniya'da 3,6 milyon dolara ev aldı

Ünlü oyuncunun Pasadena'daki evi 3 bin metrekare büyüklüğünde…

Meryl Streep, Kaliforniya'da 3,6 milyon dolara ev aldı

Hollywood'un deneyimli oyuncusu Meryl Streep son günlerde satın aldığı bir gayrimenkulle gündeme geldi.

1950'li yıllarda inşa edilen Kaliforniya Pasadena'daki devasa ev, 3,6 milyon dolara ünlü yıldızın oldu. Streep, liste fiyatı 4,1 milyon dolara satışa çıkan 3 yatak odalı ve 3 banyolu evi, bu miktarın oldukça altında satın aldı.

Evin, yüzyıl ortası ödüllü mimarisi mimarlar Whitney Smith ve Wayne Williams'a ait. 1959 yılında inşa edilen ev, Pasadena'nın en prestijli sokağında yer alıyor. Ağaçlarla çevrili ev, Arroyo Seco Nehri yatağında yer alıyor. Camdan duvarları, tonozlu tavanı olan evin, orijinal pencere ve kapıları da korunmuş durumda. Kubbeli oturma odası ve taş şöminesiyle ev, bütünüyle yüzyıl ortası mimarisinin özelliklerini taşıyor.

San Gabriel dağlarına bakan ev, yaklaşık iki dönümlük bir alana oturuyor. Minimal düzeyde Japon etkilerine sahip evde, yüzme havuzu, orta avlu ve bahçeler de yer alıyor.

Emlak Haberleri

Etiketler

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • Akıllı şehirler elektrikte yüzde 50 tasarruf ettiriyor
  Akıllı şehirler elektrikte yüzde 50 tasarruf ettiriyor

  Gelişen teknoloji, kullandığımız aletlerden evlere hatta şehirlere kadar birçok alışkanlığı değiştiriyor. Akıllı şehirler de son yıllarda öne çıkan ve insanların hayatını kolaylaştırmanın yanında ciddi tasarruf imkanı sunan uygulamalardan biri.

 • Ege büyük balkon istiyor Doğu’ya tek mutfak yetmiyor
  Ege büyük balkon istiyor Doğu’ya tek mutfak yetmiyor

  Hafele Türkiye tarafından yayınlanan “Konutta Bölgelere Göre Kullanıcı Alışkanlıkları” araştırması, yedi farklı bölgede konut yatırımcılarının tercihlerini ve mevcut tüketici alışkanlarını ortaya koydu.

 • Plazalardaki boşluk oranı son 10 yılın en yüksek seviyesinde.
  Plazalardaki boşluk oranı son 10 yılın en yüksek seviyesinde.

  2019 yılı İstanbul’da son on yılın en düşük ofis kira ortalamalarının görüldüğü dönem oldu. Düşen fiyatlara rağmen Beşiktaş, Levent, Maslak hattını kapsayan Merkezi İş Alanındaki A sınıfı binalarda ofis boşluk oranı %32,7’ye ulaşarak son on yılın en yüksek seviyesine ulaştı.

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.