|   |  Mes inşaat Firması
Mes inşaat

Mes inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2005

  • Proje Sayısı : 1

Mes inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Mes inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Mes inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Mes inşaat Hakkında

Hakkımızda
 
2005 yılında inşaat sektörü alanında faaliyete geçen MES İNŞAAT kuruluşundan bu yana, imza attığı  pek çok konut projesiyle insan hayatı ve güvenliği sorumluluğunun bilincinde ve ilkeli yaklaşımıyla sektörün örnek şirketlerinden biri olma yolunda hızla ilerlemektedir.
 
Yurtiçinde toplu konut projelerinin inşaası için hem girişimci hem yatırımcı olarak çalışmalarına devam eden MES İNŞAAT işinde uzman kadrosu ve makine parkı ile  projelerini  imalata dökerek sektördeki en uygun fiyatlarla satışa sunmaktadır.
 
İçinde bulunduğumuz sektörde, profesyonelliğimizle müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda değerlerimizden ödün vermeden kaliteli ve güvenilir ürünler sunarak güvenli yuvalar kurmak MES İNŞAAT’ın temel prensibidir.
 
Misyon ve Vizyon
 
MİSYON
 
Yenilikçi ve ilerici yaklaşımıyla ve alanında maksimum özveri ile güvenilirliğini en üst düzeye çıkarmak için çalışan MES İNŞAAT sözleşme yükümlülüklerini yerine getirmenin ötesinde , daima yapıcı bir tutum sergilemektedir. Ayrıca müşterilerimize ekonomik ve kaliteli hizmet sunmak ilk önceliğimizdir.
 
VİZYON
 
MES İNŞAAT olarak zamanla genişlettiğimiz faaliyet alanlarımızla bir şirketler topluluğu kimliğine ulaşmak hedefindeyiz.
 
Bizler hayata geçirdiğimiz projelerimizle güvenilirlik ve saygınlık simgesi bir firma olarak başarılarımızı gelecek nesillere taşımak için çalışıyoruz.
 
Huzur ve güvenle alıcısına ulaştırılan her yeni konut eşittir gülümseyen yüzler ve aydınlık nesiller…

Tel: 0312 394 8170
Fax: 0312 394 8168
Email: info@mesinsaat.com.tr
Adres: Oğuzlar Mahallesi Çetin Emeç Bulvarı 1364. Sokak No: 2/5 Ankara / Çankaya

Mes inşaat Projeler Haritası

Mes inşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.