|   | 
Mes Şirketler Grubu

Mes Şirketler Grubu

  • Kuruluş Tarihi : 1975

  • Proje Sayısı : 1

Mes Şirketler Grubu, konut, ofis ve residence projeleri, Mes Şirketler Grubu hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Mes Şirketler Grubu ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Mes Şirketler Grubu Hakkında

1975 yılında iş dünyasına adımını atan MES Şirketler Grubu ,halen ilk günkü heyecanını koruyarak ve yılların birikimleriyle emin adımlarla yükselişini sürdürmektedir.

Merkezi İstanbul'da bulunan MES Şirketler Grubu, Demir-Çelik, Madencilik-Metal ve İnşaat olmak üzere birçok sektörde faaliyet göstermektedir.Yurtiçinde birçok önemli projeye imza atan MES Şirketler Grubu yurtdışında da birçok ülkeyle ticari faaliyetlerini sürdürerek ülkemizi uluslararası arenada başarıyla temsil etmektedir.

MES Şirketler Grubu'nun ulaştığı başarının arkasında güven ve dürüstlük ilkelerine bağlılık,müşteri memnuniyeti odaklı profesyonel yönetim anlayışına sadık kalması ve kazanırken kazandıran anlayışı iş dünyasında kendisine ilke edinmesi vardır.

Bu anlayışla yoluna devam eden MES Şirketler Grubu bu yolda beraber yürüdüğü ve bugünlere gelmesinde emeği olan tüm dostlarına şükranlarını sunar.

Tel: 0212 613 0635
Fax: 
Email: 
Adres: Metal Han, Rami Kışla Cad. No:59/1 Topçular İstanbul / Eyüp

Mes Şirketler Grubu Projeler Haritası

Mes Şirketler Grubu Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer