|   |  Mes Turkuaz Firması
Mes Turkuaz

Mes Turkuaz

 • Kuruluş Tarihi : 1980

 • Proje Sayısı : 1

Mes Turkuaz, konut, ofis ve residence projeleri, Mes Turkuaz hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Mes Turkuaz ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Mes Turkuaz Hakkında

Mesturkuaz
Gayrimenkul Yatırım ve Geliştirme, İnşaat, Alışveriş Merkezi ve Perakende, Turizm, Demir-Çelik, Endüstriyel Metal, Kimya, Eğlence ve Gıda sektörlerinde uzmanlaşmıştır.
 
MESTURKUAZ HAKKINDA
Mesturkuaz Gayrimenkul Yatırım ve Geliştirme, İnşaat, Alışveriş Merkezi ve Perakende, Turizm, Demir-Çelik, Endüstriyel Metal, Kimya, Eğlence ve Gıda sektörlerinde uzmanlaşmıştır. Günümüzde Türkiye ve Ortadoğu yatırımlarına odaklanan ve ilerleyen dönemlerde sadece Türkiye ve Ortadoğu’da değil Avrupa’da da yatırımlar planlayan Mesturkuaz köklü inşaat şirketleri, yatırımcı kurumlar ve global firmalarla çeşitli anlaşmalar düzenleyerek portföyünü ve faaliyet alanlarını genişletmektedir.
 
Temelleri 1980 yılında bakır hurdası ticareti ile Sn. İsa Ünal tarafından atılan grubun gelişimi elektrolitik bakır üretimi ile devam etmiş ve grup bakır, çinko ve aluminyum uluslararası ticaretini de faaliyetleri arasına eklenmiştir. Mesturkuaz bu sektördeki güçlü yapılanmasıyla, ulusal ve uluslararası platformda sayısız başarılara imza atmıştır. Temel endüstriyel hammaddelerin uluslararası ticareti ile büyümeye devam eden Mesturkuaz Irak’da yaptığı demir-çelik yatırımıyla gücüne güç katmış, Irak’ın ihtiyacı olan nervürlü demir-çelik yatırımını gerçekleştirerek Irak’ın ilk özel tesisini kurmuştur. Gelişen grup farklı sektörlerde yatırım kararı almış ve bu doğrultuda ilk adımı deterjan fabrikası ile atmıştır. Daha sonra inşaat alanında faaliyet göstermeye başlayan Mesturkuaz yapmış olduğu yatırımların işletmelerini de organize ederek alışveriş merkezi, turizm, eğlence ve gıda sektörlerine de giriş yapmıştır. Grup ilk günkü heyecanını koruyarak ve yılların birikimiyle emin adımlarla güven telkin eden yükselişini sürdürmektedir.
 
Merkezi İstanbul'da bulunan Mesturkuaz yurtiçinde birçok önemli gayrimenkul projesine imza atarken yurtdışında da birçok ülkeyle ticari faaliyetlerini sürdürerek ülkemizi uluslararası arenada başarıyla temsil etmektedir.
 
Mesturkuaz’ın ulaştığı başarının arkasında güven ve dürüstlük ilkelerine bağlılık, müşteri memnuniyeti odaklı profesyonel yönetim anlayışına sadık kalması ve kazanırken kazandıran anlayışı iş dünyasında kendisine ilke edinmesidir. Mesturkuaz “sürekli gelişim”e verdiği önem ile kendisi ile rekabet etmektedir.
 
Ticaret Sicil Numarası: 689640
MERSIS Numarası: 0619 0524 5990 0011
Ticaret Unvanı: Mesturkuaz İnşaat Turizm San. ve Tic. AŞ
İşletmenin Merkez Adresi: Halkalı Merkez Mah. Basın Ekspres Yolu Capital Tower No: 9 Kat: 10 D: 83 (1-2) - 84 - 85 - 86 Küçükçekmece / ISTANBUL
Tescil Edilmiş İnternet Sitesi Adresi: www.mesturkuaz.com.tr
 
Yönetim Kurulu Başkanı: İsa Ünal
Yönetim Kurulu Üyesi: Tuğba Ü. Akyar
Yönetim Kurulu Üyesi: Gülizar Ünal
Yönetim Kurulu Üyesi: Ahmet M. Ünal
Yönetim Kurulu Üyesi: Neşe Ünal
Toplam Sermaye: 20 milyon TL
Ödenmiş Sermaye: 20 milyon TL
 
Mesturkuaz
olarak sadece ülkemizde değil yurtdışında da 
gayrimenkul yatırımları ve inşaat başta olmak üzere
demir-çelik ve enerji sektörlerinde de
grubumuzun stratejik planlamalarına göre girişimlerimize devam ediyoruz.
 
YÖNETİM MESAJI
SAYGIDEĞER MÜŞTERILERIMIZ VE İŞ ORTAKLARIMIZ;
 
 
Küresel düzeyde her alanda etki ve iddia sahibi bir ülke haline gelen Türkiye şu anda dünya genelinde 239 ülke ve bölgeye ihracat yapıyor. Bununla da yetinmiyor artık Türk işadamları, Türk yatırımcıları, Türk firmaları dünyaya açılıyor, dünyada adını duyuruyor, girişimlere imza atıyor. Avrupa, Asya ve Afrika kıtalarının birleştiği noktadaki stratejik konumuyla ülkemiz, yeni risklerin yanında, geniş fırsatlarla da karşı karşıya bulunuyor.
 
Mesturkuaz 35 yıldır gelişimleri ve fırsatları doğru değerlendirerek başarılı ve büyüyen çizgisine devam etmektedir. Grubumuz için rekabetçi olabilmek; uzun vadeli stratejilere odaklanmakla birlikte ölçülebilir risk almakta yatmaktadır. Bununla birlikte hızla değişen ve gelişen küresel sistemde, fırsatları aktif biçimde yönlendirmek ve değerlendirmek ise kaçınılmazdır.
 
Türk ekonomisi 2001’de yaşadığı kriz sonrası alınan ciddi önlemeler sayesinde oldukça dinamik bir yapıya kavuşmuştur. Yarattığı katma değer ve istihdam olanaklarıyla ülke ekonomileri için çoğu zaman bir kaldıraç görevini üstlenen inşaat sektörü ise ayrı bir öneme sahiptir. Öyleki yurt dışı müteahhitlik hizmeti proje tutarı 300 milyar doları aşmıştır. Yurtiçinde ise konut alanında gerek kentsel dönüşüm gerekse imar ile ilgili alınan yeni kararlar sektörün önünü açmıştır.
 
Ülkemiz gayrimenkul sektörünün yeni bir gelişme dönemine girmektedir. Sektör giderek uluslararası normlarda bir gayrimenkul anlayışı benimsemekte, konut ile birlikte diğer alt gruplarda da gelişmeler yaşanmaktadır. Dolayısıyla bu durum düzenli piyasaların oluşma ve konuta yönelik etkin finansman sistemin kurulması ihtiyacını arttırmaktadır. Sektörde kurumsallaşma artmakta ve sektör uluslararası alanda cazibe kazanmaktadır.
 
Mesturkuaz olarak sadece ülkemizde değil Ortadoğu başta olmak üzere Doğu Avrupa ve Avrupa Birliği ülkelerinde gayrimenkul yatırımları ve inşaat başta olmak üzere grubumuzun stratejik planlamalarına göre girişimlerimize devam ediyoruz. Sevinerek belirtmeliyim ki dahil olduğumuz sektörlerle ilgili belirlediğimiz çıtayı her yıl bir üst seviyeye çıkartıyoruz. Bunun içinse arkamızdaki en önemli güç kuvvetli nakit akışımızla bir araya gelen girişimci yapımızdan kaynaklanmaktadır. Yapmış olduğumuz uzun vadeli stratejik planlar doğrultusunda önümüzdeki beş yıl boyunca gayrimenkul yatırımları başta olmak üzere inşaat faaliyetleri ve endüstriyel yatırımlara odaklanarak grubumuzu daha da büyüteceğiz.
 
Elbette bir işletmenin başarısı sadece mali anlamda kuvvetli olması ile gerçekleşmemektedir. Doğru kurgulanmış bir kurumsal altyapı ile desteklenen etkin profesyonel yönetim başarının olmazsa olmaz temel taşlarıdır. İşte bu nedenle Mesturkuaz “Doğru Konumlandırılmış Profesyonel Kadroya Güven” sloganıyla yola çıkmış ve bu doğrultuda insan kaynağı altyapısını güçlendirmiştir.
 
Bizce “Başarı bir yolculuktur, bir varış noktası değil!”.
 
Saygılarımla,
İsa Ünal

Tel: 0212 442 2131
Fax: 0212 442 2161
Email: info@mesturkuaz.com.tr
Adres: Halkalı Merkez Mah. Basın Ekspres Yolu No: 9 Kat: 10 İç Kapı:84-85-86 İstanbul / Küçükçekmece

Mes Turkuaz Projeler Haritası

Mes Turkuaz Projeleri

Mes Turkuaz Haberleri

 • Westside İstanbul'da "KDV Bizden" Kampanyası
  Mes Turkuaz

  Westside İstanbul'da "KDV Bizden" Kampanyası

  20 metrekare ile bin 323 metrekare arasında alanlara sahip 116 cadde dükkanın metrekaresi 10 bin liradan başlayan fiyatlarla satıldığı Westside İstanbul, E-5 Karayolu'na sıfır konumda bulunuyor. Bu dü...

 • Westside Cadde Dükkanları Satışa Çıktı
  Mes Turkuaz

  Westside Cadde Dükkanları Satışa Çıktı

  Avrupa Yakası’nın yeni yaşam merkezi Beylikdüzü’nde 600 milyon TL yatırım değeriyle hayata geçirilen Westside İstanbul’da cadde dükkanların satışı başladı. Cadde dükkanları için lansman fiyatları 30 g...

 • West Side İstanbul Daire Fiyatları
  Mes Turkuaz

  West Side İstanbul Daire Fiyatları

  West Side İstanbul Daire Fiyatları:1+0 daireler 147.000 TL ile 157.000 TL,1+1 daireler 232.000 TL ile 250.000 TL,2+1 daireler 281.000 TL ile 450.000 TL,3+1 daireler 411.000 TL ile 650.000 TL,4+1 daire...

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.