|   |   |  Mesa Bodrum Demirbükü Projesi
 • Mesa Bodrum Demirbükü
  Mesa Bodrum Demirbükü

Mesa Bodrum Demirbükü Projesi

 • Bodrum / Muğla
 • Teslim Tarihi: Aralık 2020
 • Fiyat Aralığı: 3.750.000TL -
 • Metrekare Aralığı: 133 m2 - 715 m2
 • Daire Tipleri: 2+, 3+, 4+, 5+, Villa
 • Kampanya:
 • Favorilerime Ekle

Mesa Bodrum Demirbükü Fiyatları ve Genel Özellikleri

Mesa Bodrum Demirbükü projesi Mesa Group tarafından Muğla Bodrum Göltürkbükü Mahallesi'nde 200 bin m2 arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor. Rezidans ve vilalardan oluşacak proje denize sıfır konumda yükselecek. Ayrıca Mesa Bodrum Demirbükü'nde Sosyal Tesis Alanları, İskele ve Otel'inde yer alması planlanıyor.

Mesa Bodrum Demirbükü'nde hayat, bir bütün. Mavinin ve yeșilin; ormanın ve denizin; güneșin ve meltemin bir bütünü...

Geceye ve gündüze, ayrı ayrı renklerini yayan sadece size özel bir koyda, Demirbükü'nde. Tasarımının odağında doğa; hayal ve gerçeğin karıștığı bir manzara...

Burada hepsi, hayata daha fazla anlam yüklemek için.

Mesa Bodrum Demirbükü'ne gelmek, zaman olağanca hızıyla akıp giderken, yașama es vermek; büyüleyici güzellikler karșısında soluksuz kalmaktır. Ve alınan ilk nefeste, yașadığını tekrar hissetmek... Ormanın havasını solurken, denizi seyretmek. Deniz kokusuyla uyanıp, yeșile doymaktır.

Mesa Bodrum Demirbükü, cennet gibi bir yerde; doğal varlıkları korunmuș olduğu için yarımadadaki en bakir noktalardan birinde bulunuyor. Projenin eșsiz atmosferinin sırrı, doğayla olan kusursuz uyumu...

Yeșilin tüm tonlarını kucaklayan bakir tabiatı sayesinde sizi șehrin rutininden koparıp, hep hayalini kurduğunuz dingin yașamla tanıștırıyor.

Yürüyüș yaparken duyacağınız dalgaların sesi, yaprakların hıșırtısı ve kușların cıvıltıları; Mesa Bodrum Demirbükü’nün șarkısının keyifli tınıları...

Her projesi ile hayata değer katan Mesa, Demirbükü koyunun doğal güzelliklerini koruyarak sıradanlığın karșısında durdu ve yeniden heyecanlanmamızı sağlıyor. Üstelik Bodrum'un yeni heyecanı olmayı da șimdiden bașardı.

Birbirinden eșsiz tasarımlarının yanı sıra her detayında konforu ön planda tutan ve Güllük Koyu’ndan karșıdaki adacıklara uzanan farklı manzaraya sahip 50 villadan ve 210 rezidanstan olușan Mesa Bodrum Demirbükü; 7/24 sunduğu ayrıcalıklı hizmetleri, etrafındaki ormanla bütünlüğü, ılıman iklimi ve eșsiz olanaklarıyla yılın her mevsiminde keyifle yașanacak bir ortam sunuyor.

Değișen metrekarelerde ve özelliklerde tasarlanan 3 farklı villa tipi; eğim, manzara ve sık ağaç bölgelerine göre konumlandırıldılar. Size ferah bir yașam alanı ve bahçe keyfi vadeden bu villalar hem kıș hem de yaz kullanımına uygundur. Güneș kontrolü, pergolalar ve kırıcılarla sağlandığı için tüm villalar dört mevsim boyunca yeterli düzeyde ıșık alıyor ve her birinde soğuk havalarda içinizi ısıtacak yerden ısıtma özelliği bulunuyor.

50 adet villanın tümünde, deniz manzarasının tadını sadece size ait bir havuzda çıkarma ayrıcalığı da sunuluyor. Manzara demișken, cam ağırlıklı tasarlanan ön cepheler nefes kesici koyun maviliğini villanızın içerisine kadar tașıyor. Özel bir zevkin eseri olduğunu ilk görüște belli eden iç tasarımı, yüksek tavanları ve yenilikçi mimarisi ile villanız, unutulmaz anlara ev sahipliği yapmak için sizi bekliyor.

Mesa Bodrum Demirbükü'nde yer alan 6 farklı rezidans ünitesi, lüksten vazgeçmeden hayatı daha kompakt yașamayı sevenler için düșünüldü.

Farklı metrekare seçenekleri olan toplam 210 rezidans; özel girișleri, geniș terasları, estetiği ișlevsellikle bütünleștiren iç mimarisi, müstakil villa hissi veren tasarımı ve her birini çevreleyen sonsuz yeșiliyle bambașka bir hayatın müjdecisi.

Bodrum Yarımadası'nın dillere destan denizi ve bakir koyları her zaman cezbedici olmuștur. İlham verici atmosferi ve el değmemiș güzelliği ile Demirbükü, bu koylar arasından özenle seçildi. Ardından da Mesa kalitesi, Demirbükü'nün eșsizliğiyle birlești.

Doğanın kusursuzluğunu gözler önüne seren Cennet Koyu’na komșu konumu; çevre koylara oranla daha az rüzgar alan sahili; durgun denizi; dinlendirici yeșili ve sadece proje sakinlerine özel sahiliyle Mesa Bodrum Demirbükü, Bodrum’un en nadide projesi.

Evinizden elinizi uzatsanız dokunabileceğiniz deniz...

Durur, düșünürsünüz. İyi ki gelmișim.

Mesa Bodrum Demirbükü'nde

"İyi ki gelmișim"lerinize, “İyi ki denizden gelmișim”i de ekleyeceksiniz.

Çünkü yelkenleri açıp, rüzgarı ve güneși ruhunuza ișleyerek evinize gelmenin, ayrıcalıklı keyfini burada yașayacaksınız.

Estetik bir peyzaja sahip ve bölgeye özgü birçok farklı ağacın süslediği 15 dönüme yayılan sahilde, gün boyu güneșlenebileceğiniz alanlar ve lezzetli atıștırmalıklarla unutulmaz kokteyllerin tadını çıkarabileceğiniz Beach Bar bulunuyor.

Mesa Bodrum Demirbükü’nün denizi keyifle bulușturan 2 iskelesi ise berrak sularda kendinizi șımartmanız için sizi bekliyor. İskelelerden biri, yatların geçici olarak yanașabilmesi için kuzey bandında, diğeriyse güneyde; ormana yakın bölgede... Eğer marina ihtiyacı duyarsanız, Bodrum'un en büyük marinaları ise sadece birkaç deniz mili uzağınızda.

Demirbükü koyunda bulunan orman, projenin en nadide özelliği. Uzaktan bakıldığında ağaçların arasındaki sarmașıklar kadar olağan görünen Mesa Bodrum Demirbükü, doğal yașamın güzelliklerini ince düșünülmüș lüks ayrıntılarla tamamlıyor.

Az katlı yapısı ile ağaçların arasında kaybolarak, koyun yükselen doğal yer șekline ayak uyduruyor. Görünmez, duyulmaz ve hissedilmez olarak tanımlayabileceğimiz mimari tasarım, size rafine zevklerle donatılmıș bir dünyanın kapılarını aralıyor.

2.5 km uzunluğundaki koșu ve yürüyüș parkuru , günlük yürüyüșlerinizi tabiatın kalbinde gerçekleștirmenize imkan tanıyor.

Koyda 7/24 hizmete hazır mürettebatıyla, Mesa Bodrum Demirbükü sakinlerine özel yatı istediğiniz zaman kiralayabilir; çevre koylara gidebilir, keșif turları planlayabilirsiniz. Bu ayrıcalığın size ait olmasını isterseniz, deneyimlediğiniz bu yata Mesa’lılara özel opsiyonlarla sahip olabilirsiniz.

Günün her saati hizmetinizde olacak elektrikli araçlar ile proje içi ulașımda da gürültüsüz bir yöntem tercih edildi. Böylece size, bașka hiçbir yerde bulamayacağınız sessizlik ve sakinliğin derin huzurunu, sadece size ait bir koyda yașamak kaldı.

Siz sadece sahilin, denizin, yeșilin, kısacası sevdiklerinizle eșsiz bir atmosferin tadını çıkarın diye, 24 saat ulașabileceğiniz Concierge’den günlük Housekeeping hizmetine kadar yașamınızı kolaylaștıran ayrıcalıklar Mesa Bodrum Demirbükü'nde. Profesyonel “Event” hizmeti ve misafir ağırlama paketleri, özel günlerinizde harika vakit geçirmenizi sağlayacak. Alanında uzman ve ün yapmıș organizasyon șirketi tarafından Mesa Bodrum Demirbükü sakinleri için hazırlanacak, Akustik / Yeșil / Mavi, vb. temalardan istediğinizi seçebilir; evinizde kokteylden yemek servisine her anı kusursuz bir organizasyona imza atabilirsiniz.

Doğanın kalbinden sofranıza… Organik üretimde öncü çiftlikler, sağlığın ve doğallığın en lezzetli halini Mesa Bodrum Demirbükü sakinlerine sunacak. Çiftliğin en taze ürünleri arasından seçilen “Akustik Yașam".

Çocukların mutluluğu her şeyimiz… Çocukların hayal dünyasını beslemek ve mutlu büyümelerini sağlamak için Mesa Bodrum Demirbükü’nde her detay düșünüldü. Oyun vakti için doğal koru içerisindeki ağaç evler ve oyun parkları, miniklerin maceradan maceraya koșması için tasarlandı.

Keyifli dakikaların profesyonel eğitmenler eșliğinde geçmesi için de çocuk kulübü hizmetinizde. Çocuk gelișimi üzerine uzmanların yer aldığı çocuk kulübünün eğitici ve eğlenceli dersleriyle çocuğunuz harika vakit geçirirken, siz de kendinize zaman ayırabilirsiniz.

Mesa Bodrum'un "özel"likleri, sizi ziyarete gelen misafirleriniz için de geçerli. Konfordan ödün vermeden kendilerini evlerinde gibi hissetmeleri için tasarlanan butik otel, lüks ve rahat konaklama imkanı sunuyor.

Kusursuz hizmet anlayıșıyla, kișiye özel ve beklentilerin ötesinde bir tatil için tüm rahatınızı ve konforunuzu düșünerek tasarlanmıș șık, geniș ve ferah odalara sahip. Koya hakim konumu ile sunduğu panoramik manzara, otelin kusursuz ortamını bir üst noktaya tașıyor.

Sofistike iç tasarımı, yüzme havuzu, güzellik ve masaj uygulamalarının yanı sıra otel; güne zinde bir bașlangıç için muhteșem bir açık büfe kahvaltının ardından, gün içerisinde de dünya mutfaklarına özgü eșsiz lezzetlerin sunulduğu A La Carte restoranı ile tatilinize lezzet katıyor.Bu nadide yașam alanında çeșitli organizasyonlara ve aktivitelere ev sahipliği yapacak sahil tesisleri de bulunuyor ve bu tesislerle villalar arasındaki yoğun yeșil alan, herhangi bir gürültünün konutlara ulașmasını engelliyor.

MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ İLE İLGİLİ EN GÜNCEL BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

Mesa Bodrum Demirbükü fiyatları, 3.750.000 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Mesa Bodrum Demirbükü projesindeki en güncel fiyat listesi, kampanya, indirim, ödeme planı ve seçeneklerini öğrenmek için “Proje Hakkında Bilgi Alın” kısmını kullanabilirsiniz.

Vema Tuzla'da teslim tarihi Aralık 2020 olarak planlanıyor.

Demirbükü, Cennet Koyu - 5 dk. Göltürkbükü - 8 dk. Gündoğan - 12 dk. Yalıkavak - 15 dk. Bodrum Merkez - 10 dk. Palmarima Bodrum, Turgutreis Marina - 20 dk. Milta Bodrum Marina 10 dk.Torba Kavşağı - 5 dk. Milas-Bodrum Havaalanı - 35 dk. Acıbadem Hastanesi, TED Bodrum Koleji, Bodrum Özel Marmara Koleji, Bodrum Bahçeşehir Koleji, Özel Bodrum AKEV Anadolu Lisesi

Mesa Bodrum Demirbükü Kat Planları

Mesa Bodrum Demirbükü Vaziyet Planı

Mesa Bodrum Demirbükü Resim Galerisi

Mesa Bodrum Demirbükü Proje Özellikleri

 • Proje Teslim Tarihi Aralık 2020
 • Satış Devam Ediyor
 • İnşaat Devam Ediyor
 • Proje Alanı 200.000
 • Cafe
 • Açık Otopark
 • Kapalı Otopark
 • Yeşil Alan
 • Sosyal Tesis
 • Spor Salonu
 • Fitness Salonu
 • Hamam
 • Sauna
 • Basketbol Sahası
 • Yürüyüş Alanları
 • Açık Yüzme Havuzu
 • Kapalı Yüzme Havuzu
 • Çocuk Yüzme Havuzu
 • Çocuk Parkı
 • Villa
 • Fiyatlar ₺ 3.750.000 -
 • M2 Aralığı 133 - 715
 • Konut Sayısı 260
Bu Bölgede İlginizi Çekebilecek Diğer Projeler

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.