|   |  Mesa inşaat Firması
Mesa inşaat

Mesa inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1969

  • Proje Sayısı : 0

Mesa inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Mesa inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Mesa inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Mesa inşaat Hakkında

MESA MESKEN SANAYİİ A.Ş. 1969'da kuruldu. Ülkemizdeki, özellikle toplu konuta yaklaşımı tamamıyla değiştirerek, insanı ve binayı çevresiyle birlikte ele alan bir anlayışı hayata geçiren MESA, zaman içinde başka "ilk"leri de gerçekleştirerek "konutta marka" olmayı başardı. "MESA Standardı", kalitenin elde edilmesinde başvurulan bir referans oldu. Altyapı ve çevre düzenlenmesini de içermek üzere, tasarımından tamamlanmasına, üretimin her aşamasında MESA imzası bulunan, 7.000.000 m2 alana sahip 60.000'den fazla konut, ödünsüz bir "kalite" anlayışının ürünü oldu. Bu yüksek kalite anlayışı, "Entegre Yönetim Sistemi" sertifikalarına sahip olarak sürdürülüyor.

MESA , zamanla faaliyet alanını genişletti ve çeşitlendirdi, bir şirketler topluluğu kimliğine ulaştı. İnşaat'tan sanayi'ye, sağlık'tan turizm'e ve hizmet sektörüne kadar her alanda faaliyet gösteriyor. Topluluk, bugün bünyesinde yaklaşık 4000 kişinin çalıştığı bir şirketler topluluğu. MESA bugün, hem girişimci, hem de yüklenici olarak çalışıyor. Yurt içinde ve dışında büyük konut siteleri, her tür yapı ile onların teknik ve sosyal tesislerini, altyapılarını inşa ediyor. Büyük kapasiteli iş ve alışveriş merkezleri, turizm ve spor tesisleri, sağlık ve kültür merkezleri, okullar, şehir parkları, büro binaları, sanayi tesisleri, v.b yapılar inşa ediyor. Topluluk şirketleri bu işlevi en güvenilir şekilde yerine getirmek amacıyla, bir yandan planlama, tasarım ve yapımın her alanı ve aşamasında görev alıyor; diğer yandan, inşaat sektöründe kullanılan başta tünel kalıp olmak üzere her türlü çelik kalıp, doğrama ve prefabrik eleman gibi bazı yapı bileşenlerinin üretimin gerçekleştiriyor. Yüksek MESA kalitesindeki bu ürünler, Topluluk gereksinimlerini karşıladıkları gibi, kanıtlanmış rekabet güçleriyle, iç ve dış pazarlarda da aranıyor.

MESA, inşa ettiği binaları sahiplerine özel garantisi ile teslim ediyor. Kurduğu Müşteri Hizmetleri Birimi eliyle kullanım aşamasında çıkabilecek kusurları gideriyor. Hizmete yeni bir boyut katıyor. Türkiye'deki toplu konut sektörüne kazandırdığı Tünel Kalıp teknolojisi, "Müşteri Hizmetleri Birimi", ‘‘Konut Siteleri Hizmet ve Bakım Şirketleri'' gibi "ilk"leri gerçekleştirmiş olan MESA bugün de sağlık sektörüne yapmakta olduğu yatırımla tekrar öne çıkıyor. MESA yeni sektörlere adım atarken, haklı olarak, geçmiş başarılarından güç alıyor ve ilkelerinin sağlamlığına inanıyor. Yola çıkılan tek şirketin, bir şirketler topluluğuna dönüştüğü; yapımı gerçekleştirilen yapıların, bir anlamda, kentler oluşturduğu görülüyor.

MESA konutlar yapmaya devam edecek. Her yeni konut MESA için yeni bir mutluluk... Onbinlerce yeni konut, yüzbinlerce yeni MESA'lı... işte MESA'nın yolunu aydınlatan büyük hedefi.

Tel: 0312 291 5016
Fax: 
Email: info@mesa.com.tr
Adres: MESA Plaza, Koru Sitesi,Ihlamur cad., No:2 06810  Ankara / Çankaya 

Mesa inşaat Projeler Haritası

Mesa inşaat Projeleri

Mesa inşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.