|   |   |  MESA KOZA 66'da Anneler Günü partisi!

MESA KOZA 66'da Anneler Günü partisi!

Gayrimenkul sektörünün ‘kalite’ ve ‘güven’ ile anılan köklü markası MESA, Ankara’nın en gözde semti Gaziosmanpaşa’da hayata geçirdiği MESA KOZA 66’da düzenlediği bahar partisi ile Anneler Günü’nü kutladı. Bu özel partide ‘Grup Hermanos’ orkestrası, etnik sahne performansı ile Anneler Günü’nü unutulmaz bir şölene dönüştürdü.

MESA KOZA 66'da Anneler Günü partisi!

 

MESA KOZA 66 konut sahiplerinin yanı sıra MESA markasına olan güvenlerini her yeni projesinde gösteren MESA dostları ve projenin bölgedeki komşuları, bu yıl Anneler Günü’nü tüm dostları, yakınları ve sevdikleriyle birlikte bir bahar partisi ile kutladı.

İlkbaharın tüm renklerine bürünen doğanın içinde gerçekleştirilen bahar partisinde; Grup Hermanos orkestrası Anneler Günü’ne özel canlı performansları ile MESA KOZA 66 misafirlerine, hareketli melodiler eşliğinde keyif dolu bir pazar yaşattı. Latin müzik grubu, hareketli ve otantik ezgilerle gerçekleştirdikleri performansları ile  Anneler Günü’ne özel bu bahar partisinde misafirlere keyifli bir dinleti sundu . MESA KOZA 66 bu özel günü, misafir ettiği tüm annelere baharın simgesi çiçekler vererek kutladı. Farklı bir pazar gününe imza atan MESA KOZA 66’nın bahar partisinde misafirler keyifli sohbetlerin ve kendilerine sunulan lezzetli ikramların tadını çıkardı. Bu özel partide misafirler, akustik bir yaşamın sunulduğu döneminin en seçkin projelerinden biri olan MESA Bodrum projesi hakkında da bilgi alma fırsatı buldular.

Geçtiğimiz yılın Nisan ayında yaşamın başladığı MESA KOZA 66’da konut teslimleri devam ediyor. Büyükelçiliklerin ve uluslararası kuruluşların yoğun olarak tercih ettiği Gaziosmanpaşa’da yükselen MESA KOZA 66, başkentin tüm kilit noktalarına dakikalar içinde ulaşılabilen bir konumda yer alıyor. Nitelikli ve zengin bir yaşam alanı oluşturma hedefiyle projede, ‘zemin + 35 katlı’ ve ‘zemin + 8 katlı’ olmak üzere toplam iki blokla iki farklı yaşam biçimini bir arada sunuyor. MESA KOZA 66’da; ‘Kule’de 165 ve ‘Yatay Blok’ta ise 50 daire olmak üzere, çeşitli tip ve büyüklüklerdeki toplam 215 konut seçeneği ile tüm ihtiyaçlara yanıt veriyor.

Ödüllü MESA KOZA 66 ile Yatırımda Tam 12’den Vurmak Mümkün

MESA KOZA 66, 12 yılda kira geliri ile kendini ödüyor. Bu süre Türkiye genelinde konutların kendini amorte etmesinin yarı zamanına denk düşüyor.

MESA KOZA 66 sadece yatırımda değil uluslararası arenada aldığı ödülle de fark yaratıyor. European Property Awards 2017-2018’de, “Residential High-Rise Architecture” (Çok Katlı Konut Mimarisi) kategorisinde rakiplerini geride bırakarak, büyük jüri tarafından ‘alanlarındaki en iyi proje’ olarak seçildi.

MESA KOZA 66 Panoramik Başkent Manzarası ve Rezidans Hizmetleriyle de Fark Yaratıyor

Koza Sokak yönünde tasarlanan dikey blok – “Kule”; bir yandan yaşam alanında daha kompakt ve klasik çözümler sağlarken, diğer yandan gökyüzüne uzanan yapısı, saydam cepheleri ve yumuşatılmış hatları ile panoramik bir kent manzarası da sunuyor.

MESA KOZA 66’nın ‘Kule’sinde; 93 ile 371 brüt metrekare arasında değişen büyüklüklerde, 2+1’den 5+1’e kadar farklı tipte zengin daire seçenekleri bulunuyor.

Proje arazisinin güneydoğusunda, geniş bir vadi manzarası görecek şekilde tasarlanan ‘Yatay Blok’ta ise daireler, bulundukları kata göre farklılaşan teraslara, geniş balkonlara ve bahçelere sahip. MESA KOZA 66, şehrin merkezinde bahçeye geniş balkonlara özlem duyanlara, gerçek anlamda arzuladıkları yaşam alanlarını sunuyor.

Yüksek standartları ile dikkat çeken MESA KOZA 66’da, 24 saat çok noktalı kamera ve şifreli elektronik sistem ile güvenlik en üst seviyede tutuluyor. Araç ve yayalar için dört ayrı cephede giriş kapıları bulunan MESA KOZA 66’da, 322 araçlık kapalı, 50 araçlık açık otopark bulunuyor. MESA KOZA 66’da daire metrekaresine göre minimum 1, maksimum 3 araçlık park yeri düşüyor. MESA KOZA 66 ayrıca kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, lobi, resepsiyon ve vale hizmetleri gibi şehir hayatını kolaylaştıran özellikleriyle de öne çıkıyor.

 

 

 

Emlak Haberleri

Etiketler
Mesa Koza 66 Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

  • 3S Firuze Konakları’nda son 30 daire sahiplerini bekliyor
    3S Firuze Konakları’nda son 30 daire sahiplerini bekliyor

    3S Kale Holding’in imzasını taşıyan 3S Firuze Konakları, uzman işçilik ve kalite anlayışıyla fark yaratıyor. 3S Firuze Konakları, sakinlerine güvenilir ve kaliteli bir yaşam fırsatı sunuyor. Mahalle kültürünü yansıtan yatay mimarisiyle dikkat çeken 3S Firuze Konakları’nda son 30 daire sahiplerini bekliyor.

  • Akıllı şehirler elektrikte yüzde 50 tasarruf ettiriyor
    Akıllı şehirler elektrikte yüzde 50 tasarruf ettiriyor

    Gelişen teknoloji, kullandığımız aletlerden evlere hatta şehirlere kadar birçok alışkanlığı değiştiriyor. Akıllı şehirler de son yıllarda öne çıkan ve insanların hayatını kolaylaştırmanın yanında ciddi tasarruf imkanı sunan uygulamalardan biri.

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.