|   |  Metal Yapı Firması
Metal Yapı

Metal Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1980

  • Proje Sayısı : 14

Metal Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Metal Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Metal Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Metal Yapı Hakkında

BİZİ FARKLI KILAN ÇOK YÖNLÜ OLUŞUMUZDUR
 
1980 yılından beri emlak geliştirme alanında faaliyet gösteren Metal Yapı Konut, yurt içinde ve dışında pek çok başarılı çalışmaya imza atmıştır. İnsan odaklı bir anlayışla doğru yerde ve doğru zamanda en ince detayına kadar düşünülmüş projeleri hayata geçirmiştir. Bu felsefeyle bugün tüm enerjimizi konut projeleri, ofis mekânları ve alışveriş merkezleri inşa etmeye harcıyoruz.
 
Metal Yapı Konut projeleri, konsept olarak birbirinden çok farklı olsa da hepsi yaşamı hissedeceğiniz, prestijli yaşam alanları yaratmayı hedeflemektir. Projelerimizde kaliteden ödün vermeden, çelik, ahşap, doğal taş gibi doğaya saygılı malzemeler kullanmaya özen göstererek, yüksek iş kalitesi gözetilmektedir.
 
Metal Yapı Konut lüks ve konforu barındıran, doğal malzemelerin kullanıldığı mükemmel tasarımlı, prestijli projeleri ile tanınmaktadır. Tüm projelerimizde benzersiz tasarımlar için dünyanın ve ülkemizin başarıları ödüllerle kanıtlanmış ünlü mimarlarıyla çalışmaktayız. Estetik, işlevselliği olan mekânlar yaratırken, projelerimizin odağında hep insan ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmaktayız.
 
İnşaat sektöründe kalite standardını belirleyen ve sadece bugün değil, her zaman liderliği hedefleyen Metal Yapı Konut’un bu noktaya gelmesinde en büyük güvencesi dürüstlükten ödün vermemesi, başarma azmi ve konusunda en iyi olanlarla çalışmasıdır. Metal Yapı Konut’u özel kılan, taş, toprak, tuğla ve betondan öteye geçerek yapılan inşaatlarda işin içine “yaşam” katmasıdır.
 

Tel: 0216 425 0325
Fax: 0216 425 0320
Email: metalyapi@metalyapi.com
Adres: Rüzgarlıbahçe Mahallesi Selvi Çıkmazı Sok. No: 2 Toyota K Plaza Kat: 5 34805 Kavacık İstanbul / Beykoz

Metal Yapı Projeler Haritası

Metal Yapı Projeleri

Metal Yapı Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.