|   | 
Metaş Yapım

Metaş Yapım

  • Kuruluş Tarihi : 1994

  • Proje Sayısı : 1

Metaş Yapım, konut, ofis ve residence projeleri, Metaş Yapım hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Metaş Yapım ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Metaş Yapım Hakkında

1994 yılında kurduğumuz Polarkim firmamızla ticari hayata ilk adımımızı attık. Polarkim'le tekstil sektörü için yardımcı kimyasallar geliştiriyor ve pazarlamasını yapıyoruz. Her zaman doğaya ve insana saygılı bir üretim tarzını benimsedik. ISO 9001-2000 Kalite Güvence Sertifikasıyla bu anlayışımızı belgelendirdik. Bugün firmamıza ait merkezimiz ve üretim tesislerimizde sınırsız müşteri memnuniyetine ve gelişmeye odaklı olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. 

Zaman içerisinde, grubumuza bağlı olarak hizmet sektöründe de faaliyet gösteren Pendik Ada Tesislerini hayata geçirdik. Ada Tesisleri, büyük organizasyonların, iş toplantılarının, seminer ve eğitim toplantılarının yapıldığı bir kompleks. Pendik sahilinde, muhteşem adalar manzarasının her an izlenebildiği büyüleyici bir mekan. Yılın 365 günü iş dünyasının ve müşterilerimizin tercih ettiği Ada Tesisleri unutulmaz anlara evsahipliği yapmanın haklı gururunu yaşıyor. 

Her zaman insan merkezli çalışmanın son meyvesi; Metaş Yapım. İnşaat sektöründe yeni bir anlayış, hayata yeni bir bakış. Metaş Yapım olarak hedefimiz: kaliteli, huzurlu, mutluluğun dolu dolu yaşandığı konutlar inşa etmek. Edindiğimiz hayat tecrübesini yapılarımızın her noktasına işleyip sadece görünüme değil görünmeyen noktalara da kalite standartlarımızı yansıtacağız. Metaş Yapım olarak; mutluluğun bizimle çoğaldığı, ayrıcalıkların farkının tadıldığı, aile hayatının benimsendiği ve çocukların mutlu olduğu bir hayata imza atmak tek dileğimiz. Hayata Metaş penceresinden bakmak için bizi takip edin... 

Tel: 0216 397 1777
Fax: 0216 397 2777
Email: info@metasyapim.com.tr
Adres: Velibaba Mahallesi Barbaros Hayrettin Paşa Caddesi No:119 İstanbul / Pendik 

Metaş Yapım Projeler Haritası

Metaş Yapım Projeleri

Metaş Yapım Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer