|   | 
Metay Yapı

Metay Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 2005

  • Proje Sayısı : 1

Metay Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Metay Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Metay Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Metay Yapı Hakkında

Metay Yapı Taahhüt ve Ticaret Limited Şirketi, 1978’den beri inşaat sektöründe süregelen bilgi ve birikimlerle ideal hizmeti üretmek hedefiyle 2005 yılında kuruldu. Ana faaliyet alanları genel müteahhitlik ve gayrimenkul geliştirme olan Metay Yapı, bugüne kadar pek çok villa, iş yeri, çok katlı konut, ofis ve sanayi yapılarını projelendirerek hayata geçirdi. Metay Yapı tüm projelerinde kaliteyi ve yapı güvenliğini ön planda tutan bakış açısını benimsemiştir. Teknolojiyi ve modern yönetim uygulamalarını proje döngüsünün her aşamasında etkin olarak kullanır; çağdaş yapım tekniklerini yakından takip eder ve uygular. Yapılan işin her aşamasında en üst kalite yaratma disiplini ile yol alan Metay, projeleri optimum sürede tamamlama önceliği ile çalışır. Metay Yapı çatısı altında buluşan herkes, geleceği, modern yaşamın gereklerine doğru cevap verecek, iyi düşünülmüş ve sağlıklı projelendirilmiş yapılarla inşa edebileceğine inanır. Bu yüzden tüm projelerde, yaşam alanlarının sınırları çizilirken, çevre doku ve siluetlerini bozmadan, "doğa ile barışık" çözümler üretmek önceliğidir.

Tel: 444 66 89
Fax: 0216 435 7919
Email:  info@metay.com.tr
Adres: Orta Mah. 30 Ağustos Cad. No:5 B-Blok P.K: 34956 İstanbul / Tuzla

Metay Yapı Projeler Haritası

Metay Yapı Projeleri

Metay Yapı Haberleri

  • Blue Lake Küçükçekmece Satışta!
    Metay Yapı

    Blue Lake Küçükçekmece Satışta!

    Küçükçekmece Gölü'nün kıyısında, bir tarafı göl diğer tarafı deniz manzaralı Blue Lake projesinde fiyatlar 198 bin Dolar’dan başlıyor…Gayrimenkul geliştirme ve inşaat sektöründeki köklü geçmişi ile 36...

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer