|   |  Metay Yapı Firması
Metay Yapı

Metay Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 2005

  • Proje Sayısı : 2

Metay Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Metay Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Metay Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Metay Yapı Hakkında

Kurumsal

Teknoloji ve Modern Yönetim Anlayışı

Metay Yapı Taahhüt ve Ticaret Limited Şirketi, 1978’den beri inşaat sektöründe süregelen bilgi ve birikimlerle ideal hizmeti üretmek hedefiyle 2005 yılında kuruldu. Ana faaliyet alanları genel müteahhitlik ve gayrimenkul geliştirme olan Metay Yapı, bugüne kadar pek çok villa, iş yeri, çok katlı konut, ofis ve sanayi yapılarını projelendirerek hayata geçirdi. Metay Yapı tüm projelerinde kaliteyi ve yapı güvenliğini ön planda tutan bakış açısını benimsemiştir. Teknolojiyi ve modern yönetim uygulamalarını proje döngüsünün her aşamasında etkin olarak kullanır; çağdaş yapım tekniklerini yakından takip eder ve uygular. Yapılan işin her aşamasında en üst kalite yaratma disiplini ile yol alan Metay, projeleri optimum sürede tamamlama önceliği ile çalışır. Metay Yapı çatısı altında buluşan herkes, geleceği, modern yaşamın gereklerine doğru cevap verecek, iyi düşünülmüş ve sağlıklı projelendirilmiş yapılarla inşa edebileceğine inanır. Bu yüzden tüm projelerde, yaşam alanlarının sınırları çizilirken, çevre doku ve siluetlerini bozmadan, "doğa ile barışık" çözümler üretmek önceliğidir.

Vizyon ve Değerler

Saygı...

İş başarısıyla toplumsal sorumluluğun beraber yürüdüğüne inanan felsefesi ile Metay Yapı, kişisel yeteneklerin en üst sınırına kadar kendilerini geliştirmeyi görev kabul eder. İş ortaklarının beklentilerini ve modern yaşamın gereksinimlerini müşteri odaklı hizmet anlayışı ile ele alır.

Müşteriye saygı
Emeğe saygı
İşe saygı
Çevreye saygı
İnsana saygı
Önemli değerlerimizdir.

Tel: 444 66 89
Fax: 0216 435 7919
Email:  info@metay.com.tr
Adres: Orta Mah. 30 Ağustos Cad. No:5 B-Blok P.K: 34956 Tuzla – İstanbul

Metay Yapı Projeler Haritası

Metay Yapı Projeleri

Metay Yapı Haberleri

  • Blue Lake Küçükçekmece Satışta!
    Metay Yapı

    Blue Lake Küçükçekmece Satışta!

    Küçükçekmece Gölü'nün kıyısında, bir tarafı göl diğer tarafı deniz manzaralı Blue Lake projesinde fiyatlar 198 bin Dolar’dan başlıyor…Gayrimenkul geliştirme ve inşaat sektöründeki köklü geçmişi ile 36...

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.