|   | 
Meteor İnşaat

Meteor İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2005

  • Proje Sayısı : 2

Meteor İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Meteor İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Meteor İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Meteor İnşaat Hakkında

Meteor İnşaat 'ın temeli 2005 yılında Meteor Petrol'un  kurulması ile atılmıştır. Kurulduğu günden bu yana ortaya koyduğu istikrarlı performansıyla sürdürülebilir bir büyüme örneği sergileyen,kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan Meteor İnşaat ''insana saygı'' ya dayanan yönetim anlayışı ve ürettiği konut projeleri ile sektörde  güçlü ve saygın şirketler  arasındaki yerini kısa zamanda almıştır.

 

Meteor inşaat, akaryakıt istayon işletmeciliği, Otomotiv ve Taşıt Tanıma (Otobil ) işkollarında da faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir. Bugün kaliteli ve güvenilir bir hizmet sağlayıcı, örnek bir girişimci ve güçlü bir yatırımcı olarak hizmet verdiği sektörlerde dikkat çekmektedir.

 

Meteor marka değerleri, faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde birlikte çalıştığımız müşterilerimize ve iş ortaklarımıza kattıklarımız ile birlikte; koruduklarımız, geliştirdiklerimiz ve yeniden var ettiklerimiz aracılığıyla toplumumuza sunduğumuz değerlerin bütünüdür.

 

Sahip olduğumuz tüm kaynakları müşterilerimizin ihtiyaçları, beklentileri ve memnuniyetleri doğrultusunda kullanmak yönetici kadromuz, teknik ve idari personelimiz ile çağın mimari ve teknolojik gereklerini yerine getirerek hitap edilen toplum değerlerine uygun ve güvenli yaşam alanları inşa etmek tek hedefimizdir.

Tel: 444 8 391 

Fax: 

Email: info@meteorinsaat.com

Adres: Balat Mah.Bozkır Sok. No :6 Bursa / Nilüfer

Meteor İnşaat Projeler Haritası

Meteor İnşaat Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer