|   | 
Metok Yapı

Metok Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1985

  • Proje Sayısı : 1

Metok Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Metok Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Metok Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Metok Yapı Hakkında

Metokyapı İnşaat, kurulduğu günden bu yana inşaat sektöründeki faaliyetleri kapsamında, anahtar teslim projeler, konut, hastane, okul, iş merkezi, sosyal ve sportif tesisler, endüstriyel tesisler ve restorasyon projeleri gerçekleştirmektedir. 1985 yılından bu yana Trakya’da inşaat sektöründe yer alan Metokyapı, kalite, güvenilirlik, dürüstlük ve müşterilerine hizmet değerleri rehberliğinde başarıda sürekliliği yakalamakta; bunu sürdürmekte ve tüm sosyal paydaşlarına bu coşkuyu yaşatmaktadır. 

Metokyapı İnşaat, bulunduğu ve katma değer kazandırdığı şehirle bütünleşmiş, Kırklareli’nin  bir parçası olma bilincinde, sürekli üretmenin peşinde koşan, sonuç odaklı çalışma prensibiyle hareket eden, sektörünün önde gelen saygınve köklü kurumlarından biridir. İlkemiz, topluma hizmet etmek ve ülkemizin refahına sonsuz önem vermektir.

METOKYAPI yoğun ilgiyle karşılanan projelerinin yanı sıra gelecek dönemde hayata geçirmeyi planladığı yeni projeler için de tüm çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.’Herkes için kalite yaşam’ilkesiyle projelerini yoğun AR-GE (araştırma-geliştirme) çalışmaları sonucunda hayata geçiren METOKYAPI kaliteli projeler,, sektördeki en uygun fiyatlara satışa sunmaktadır.

Değerlerimiz
Üretim, pazarlama, satış, teslim ve teslim sonrası verilen tüm taahhütleri harfiyen yerine getirerek müşterilerimize samimi, güvenilir, profesyonel hizmet sunmak
Türkiye ve insanlarımız için hak ettikleri standartlarda büyük yaşam projeleri hayata geçirmek
Yenilikçilik ,insana ve çevreye saygı,müşteri odaklılık
 
Çevrepolitikalarımız
Hayata geçirdiğimiz projelerle çarpık ve kaçak yapılaşmanın önüne geçerek kentsel yaşama katkı sağlamak İnsanın ilk çağlardan beri süregelen yuva ihtiyacını, ona doğal ve modern olanaklarla çevrelenmiş olarak sunmak.

Kalitepolitikalarımız
Projelendirme sürecinden anahtar teslimine kadar her aşamada yüksek kalite standartlarından ödün vermeksizin çalışmak

Tel: 0288 212 8555
Fax: 0284 235 6564
Email: bilgi@metokyapi.com.tr
Adres: Manolya Sok. Esra Apt. No:6 Daire : 3 Merkez Kırıkkale

Metok Yapı Projeler Haritası

Metok Yapı Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer