|   |  Metraco A.Ş Firması
Metraco A.Ş

Metraco A.Ş

  • Kuruluş Tarihi : 1993

  • Proje Sayısı : 1

Metraco A.Ş, konut, ofis ve residence projeleri, Metraco A.Ş hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Metraco A.Ş ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Metraco A.Ş Hakkında

Biz Kimiz
Metraco, 1993 yılında kurulmuş olup, 300'den fazla çalışana sahip bir üretim ve ihracat şirketi haline gelmiştir. İstanbul ve Kocaeli şehirlerinde bulunan iki ana tesisimiz var.

Ne Yapıyoruz
Firmamız yüksek kaliteli erkekler, kadınlar ve çocuklar örme pamuk ve karışım hazır hazır giyim üretiminde uzmanlaşmıştır.

Nasıl yaparız
Profesyonel ekibimizle sektörün önemli bilgi birikimine ve deneyimlerimize sahibiz. Toplama ve üretimi, kurum içi departmanlarımızda tam olarak işliyoruz.

Hakkımızda

Metraco, AB ülkelerine ihraç için yılda bir milyondan fazla parça ile konfeksiyon üretiminde tanınmış bir firmadır. 25 yılı aşkın bir süredir endüstrinin bilgi birikimi ile birleşen Metraco'nun kaynak kapasitesi, başarısını sağlamıştır.

Metraco hem kalite hem de fiyat açısından en iyi sonuca ulaşmak için müşterileri ile el yapımı kıyafetler geliştirmektedir. Yenilik ihtiyacına inanıyoruz ve müşterilerimizin koleksiyonlarını yeni gelişmeler ve tekniklerle destekliyoruz.

Güçlü ve tutarlı bir tedarikçinin, kurulu bir markanın en önemli sırtı olduğuna inandığımız için müşterilerimizle uzun vadeli ittifaklar kurmayı tercih ediyoruz. Müşterilerimizin çoğu 15 yıldan beri bizimle çalışıyor.

Kocaeli'deki tesisimizde "Köyümüz" Engelliler Üretim Merkezi - üretim tesisimizde özürlü işçiler çalıştırdığımız özel bir proje yürütüyoruz. Çalışanlarımızın özel özürlerine göre iş dağılımı düzenler ve onlara genel iş gücüne katkıda bulunma fırsatı sunarız. Bu benzersiz proje ile Mayıs 2015'te Uluslararası Ticaret Odası tarafından "En İyi İş Yaratma ve İş Geliştirme Projesi" ödülünü aldık.

Hizmetlerimiz

BİZE HER ŞEY DESTEKLEMEK İÇİN YARATICI HİZMETLERLE BİR ÇEŞİTLİ TATLAYARAK

Dizayn

Müşterilerimize çeşitli kaynaklar sağlayarak ilham vermelerine yardımcı oluyoruz. Tasarımcıların hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olan çok sayıda kumaş, resim ve uygulama kaynağı sunuyoruz.

Yeni mevsimlerin yaklaşmakta olan trendlerini yakından takip edip müşterilerimize, tasarımlarına veya koleksiyonlarına eklemeyi düşündükleri şeylerin geri bildirimlerini veriyoruz. Her koleksiyon döneminden yaklaşık 1-2 ay önce, müşterilerine, seçtikleri ve ürün serileri için hazırlanan yaklaşan mevsim için yeni kumaş ve stil kaynaklarını gönderiyoruz.

Geliştirme

Geliştirme aşamasında müşterilerimiz için tasarımlarıyla ulaşmayı istedikleri genel görünüm hakkında bir fikir edinmek için örnekler hazırlıyoruz. Örnekleme aşamasında, istenen kumaş kalitesine, işleme ve uygulamalara bağlı olarak 2 aya kadar sürebilir.

Müşterinin numune için onayını aldıktan sonra, satış adamı örneklemesine geçip satış dönemi için koleksiyon hazırlıyoruz.

Örnekler İstanbul'daki tesisimizde hazırlanmaktadır.

Dökme üretim

Minimum miktarımız +/- 300 adettir. Üretim zaman çizelgesi, satınalma siparişinin verildiği tarihten itibaren yaklaşık 6-8 hafta arasında değişir.

Talep edilirse, müşterilerimize yerel aksesuar ve döşeme malzemeleri sağlayabiliriz. Müşterilerimizin tercihlerine göre PPS / Boyut set örnekleri hazırlıyoruz.

Toplu üretimimiz Kocaeli'deki ana fabrikamızda gerçekleştirilmektedir.

En İyi Sonuç için Kaynaklar

Müşterilerimize, üretime başlamadan önce oluşabilecek riskler ve fiyat endişeleri konusunda tavsiyelerde bulunuruz. Bu şekilde, üretim aşamasında gecikmelere neden olacak herhangi bir sürpriz sonucu önlüyoruz.

Sınırlı Zaman Çerçeveleri için Alternatif Çözümler

Yılların tecrübesiyle, müşterilerimize 6 haftadan daha kısa zaman çerçevesi istiyorlarsa benzer sonuçlar elde etmek için alternatif çözüm önerileri sunuyoruz.

Kalite kontrol

Dahili kalite kontrol ekiplerimizin hem koleksiyon, hem de üretim için var. Kendi müşterilerimizin müfettişlerini ağırlıyoruz. Müşterilerimiz tarafından talep edildiyse, dış kaynaklı QC takımlarıyla da çalışabiliriz.

Telefon: 0212 509 7070
Fax: 0212 509 7070
Email: info@metraco.com
Adres: Firuzköy Mah. Firuzköy Bulvarı No: 58 Zemin Kat ve Kat: 2 Avcılar İstanbul

Metraco A.Ş Projeler Haritası

Metraco A.Ş Projeleri

Metraco A.Ş Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.