|   |  Mevsim İnşaat Firması
Mevsim İnşaat

Mevsim İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 3

Mevsim İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Mevsim İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Mevsim İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Mevsim İnşaat Hakkında

KURUMSAL
 
Misyonumuz
Keşfedilmemiş beklentileri karşılayan, ulaşılabilir yaşam alanları tasarlamak, sunmak ve mutluluk yaymak.
 
Kurumsal Değerler
Topluma Katkı Sağlamak: İçinde yaşadığımız topluma sosyal, kültürel, çevresel ve ekonomik fayda sağlayarak, daha iyi toplum ve çevreye ulaşmada kendimizi sorumlu hisseder ve bu duyarlılığımızda toplumda farkındalık yaratırız.
 
Sürekli Gelişim: Öğrenen ve gelişen bir kurum kültürü sağlayabilmek amaacıyla çalışanlarımıza ve teknolojiye yatırım yaparak en iyi olma ilkesini benimseyerek, tüm paydaşlarımızın beklentilerini anlayarak, ürün ve hizmetlerimizi sürekli yenilemeye ve geliştirmeye çabalarız.
 
Artı Değer Yaratmak: Başarı elde edebilmek ve sürdürülebilir kılmak için tüm paydaşlarımıza eş zamanlı olarak artı değer yaratmayı hedefleriz.
 
Paydaşların Mutluluğu: Paydaşlarımızın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, memnuniyetlerini her zaman beklentilerinin üzerinden sağlamayı hedefleriz.
 
Vizyonumuz
Öğrenmek ve öğrendiklerimizi özümseyerek yaşayarak ve yaşatarak büyütmektir
Kurumsallaşma yolunda olan şirketimiz, müşteri odaklı kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden, sürekli gelişen ve kendini yenileyen, dinamik yapısıyla istihdam ve verimliliği en üst seviyeye çıkaran bir firmadır.
Mevsim İnşaat'ta verilen hizmet sadece satış ile sınırlı değildir.İlgili her konuda müşteriyi doğru yönlendirmek, bilgilendirmek, çözüm üretmek ve müşteri sorunlarına sahip çıkmak verilen hizmetin kapsamındadır.
Müşteri memnuniyetinin ölçülmesi ve müşteri beklentilerinin değerlendirilmesi geleceğe dönük iyileştirmeler için kaynak kabul edilir.

Tel: 0324 626 2713
Fax: 0324 626 2713
Email: info@mevsiminsaat.com.tr
Adres: Yeni Mah. Atatürk Bulvarı. No:206 Mersin / Tarsus 

Mevsim İnşaat Projeler Haritası

Mevsim İnşaat Projeleri

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.