|   |  Mi'Marin Yapı Firması
Mi'Marin Yapı

Mi'Marin Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 2008

  • Proje Sayısı : 10

Mi'Marin Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Mi'Marin Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Mi'Marin Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Mi'Marin Yapı Hakkında

2008 yılında güç birliği olarak kurulan Mi’Marin Yapı, İzmir’in marka değeri yüksek inşaat firmalarından Mahir & Ekin Vural İnşaat, Sungur İnşaat ve Türkiye’nin önemli sanayi kuruluşlarından Norm Holding’in ortaklığından oluşmaktadır.

 

Mi’Marin Yapı’nın kurucu ortağı olan Mahir & Ekin Vural İnşaat’ın temelleri, Mahir Vural’ın 1976 yılında aile şirketi olan Vural İnşaat’a girişi ile atılmıştır. Mahir Vural, 1995 yılında Mahir Vural İnşaat’ı kurmuş, 2000 yılında da yönetimine Ekin Vural’ın katılımıyla firma Mahir & Ekin Vural İnşaat adını almıştır. Mahir & Ekin Vural İnşaat sektörünün her alanında, İzmir ve Çeşme’de birçok değerli projeye imza atmıştır. Müşterilerine özgün, çağdaş, işlevsel mimari projeler sunan Mahir & Vural Ekin Vural inşaat her projesiyle bulunduğu bölgeye değer katmıştır.

 

Mi’Marin Yapı’nın bir diğer ortağı olan ve temelleri 1979 yılında Halil Zeki Sungur tarafından atılan Sungur İnşaat ise 1981 yılından bu yana İzmir ve Karşıyaka bölgesinde faaliyet göstermektedir. İnşaat sektörünün deneyimli firmalarından biri olan Sungur İnşaat, 30 yılı aşkın bir süre boyunca sürdürdüğü mükemmeliyetçi yapısı ile bölgenin en güvenilir ve tanınmış markalarından biri konumuna gelmiştir.

Mi'Marin Yapı Projeler Haritası

Mi'Marin Yapı Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.