|   | 
Mif Yapı

Mif Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1997

  • Proje Sayısı : 2

Mif Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Mif Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Mif Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Mif Yapı Hakkında

Mif Yapı, 1997 yılında taşeronluk hizmeti sunmak amacıyla inşaat sektöründeki yerini aldı. Kuruluşundan bugüne sağlıklı ve istikrarlı bir biçimde büyüyerek hizmet gamını geliştiren Mif Yapı, Mustafa Topak’ın Yönetim Kurulu Başkanlığında, alanında uzman ve deneyimli insan kaynakları, izlediği son teknoloji ve yüksek bilgi birikimiyle betonarme ve çelik konstrüksiyon alanlarında proje ve taahhüt, çelik çatı, çelik taahhüt ile taslak projelerine danışmanlık hizmetleri vermektedir.
 
Mif Yapı, sürekli geliştirdiği vizyonunun bir gereği olarak, yenilenen logosu ve kurumsal kimliğiyle de yeni projelere tazelenmiş bir heyecan ve dinamizmle temel atıyor.

İlkemiz, beklediğinizin de iyisini yapmak. Yapımız buna müsait.

Mekanları yaşanır kılan şey, içlerinde “insan” yaşayacağı düşünülerek tasarlanmış ve inşa edilmiş olmalarıdır. Mif Yapı imzasını taşıyan bütün mekanlar, insana, insani ihtiyaçlara duyulan mutlak saygının eserleridir.

Mif Yapı’yı Mif Yapı yapan da budur: Tasarımıyla, malzeme ve işçilik kalitesiyle, beklentilerin de ötesinde mekanlar üretmek. Bakış açımızla, işimize gösterdiğimiz özenle, çalışma ahlakımızla, bizim yapımız buna müsait!

Konu, inşaat taahhüt ve taşeronluğu ise ulaşacağınız adres bellidir!

Mif Yapı, “herşey güvenle başlar” ilkesiyle yola çıktığında yıl 1997’ydi. İnşaatlara taahhüt ve taşeronluk hizmeti vermek amacıyla kurduğumuz Mif Yapı, bu süre içinde büyüdü, gelişti ve birçok başarılı çalışmaya imzasını attı. Betonarme ve çelik konstrüksiyon alanlarında, proje ve taahhüt çalışmalarında hizmet vermenin yanında çelik çatı, çelik taahhüt ile taslak projelerine de danışmanlık sunan Mif Yapı, titiz, yenilikçi ve güvenilir bir kurum olmanın sorumluluğuyla parlak referanslarına yenilerini katmanın heyecanını ve mekanlarda yüksek kalite standartlarından ödün vermemenin zevkini yaşıyor. Uzman ve deneyimli insan kaynakları, teknolojik gelişmelere ayak uydurma becerisi ve yüksek iş üretme kapasitesi, bu hususta Mif Yapı’nın en büyük avantajlarını oluşturuyor.

Tel: 0216 642 6284
Fax: 0216 642 6286
Email: mifyapi@mifyapi.com
Adres: Mimar Sinan Mah.Selim Dede Cad. No:46/2 İstanbul / Çekmeköy

Mif Yapı Projeler Haritası

Mif Yapı Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer