|   |  Mika Proje inşaat Firması
Mika Proje inşaat

Mika Proje inşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 6

Mika Proje inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Mika Proje inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Mika Proje inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Mika Proje inşaat Hakkında

Mika, üniversitedeki arkadaşlıklarını ve sektördeki tecrübelerini kendi firmalarına taşıyan üç inşaat mühendisinin kurduğu ve kuruluşundan itibaren inşaat sektöründe faaliyet gösteren bir firmadır.

Yetkin iş gücü, detaylı teknik yaklaşım ve birinci sınıf malzeme kullanarak yüksek kalite standartlarında projeler geliştirmeyi ve insan güvenliğine en üst düzeyde önem veren konforlu yapılar üretmeyi amaçlayan firma, ülkesi, müşterileri, ortakları, tedarikçileri ve taşeronları için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedeflemektedir.

İnşaat sektöründe özellikle gayrimenkul geliştirme, taahhüt, projelendirme, renovasyon ve proje yönetimi konularında uzmanlaşan Mika, hayata geçirdiği her projede kalite çıtasını biraz daha yükseltmeyi kendine ilke edinmiştir. Mika, bu ilkeli yaklaşımının projelerine daima değer katacağına inanmaktadır.

Tel: 0212 352 9087
Fax: 0212 352 9088
Email: info@mika.com.tr
Adres: Nispetiye Cad. Belediye Sitesi Mine Blok D:5(Akmerkez Ulus Kapısı Karşısı) 34335 Etiler İstanbul / Beşiktaş

Mika Proje inşaat Projeler Haritası

Mika Proje inşaat Projeleri

Mika Proje inşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.