|   |  Mikro inşaat Firması
Mikro inşaat

Mikro inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2001

  • Proje Sayısı : 1

Mikro inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Mikro inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Mikro inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Mikro inşaat Hakkında

5 Haziran 2001 tarihinde kurulan firmamız, otoyol ve köprülü kavşak inşaatları, toplu konut inşaatları, kanalizasyon ve yağmur suyu drenajı inşaatları, okul ve yurt inşaatları, çevre düzenleme projeleri, arazi toplulaştırma projeleri, haritalama ve mühendislik hizmetleri alanlarında faaliyet göstermektedir.


Vizyon ve Misyonumuz

Vizyonumuz;
Mikro İnşaat, kaliteden asla ödün vermeden profesyonel uygulamaları ile endüstriyel yapılar, konut yapıları, bütün alt ve üst yapı taahhüt işleriyle kendini daima ileriye taşımayı hedeflemektedir. Bununla beraber, Mikro İnşaat müşterilerinin çağdaş, modern mimari ve teknolojiden en üst düzeyde faydalanmalarını sağlayarak; bu anlamda “ yeni mekânlar yeni hayatlar “ felsefesini projelerinde hayata geçirmektedir.
 
Misyonumuz;
Mikro İnşaat, birikimini ve tecrübesini, toplumsal ve ekonomik yarar sağlayan önemli projeleri içeren farklı iş alanlarına taşıyarak yatırımcı kimliğiyle büyümeyi öncelikli hedefi olarak belirlemiştir. Öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen yatırım politikasını uygulayan firmamız modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermektedir. Bunun için Mikro İnşaat geleneksel inşaatçılık kalıplarından sıyrılmış bir anlayışla, doğayı ve insan sağlığını öncelikli olarak gözeterek, hizmet verdiği insanların yaşam kalitesine yeni, fonksiyonel ve estetik değerler katarak projelerini gerçekleştirme hedefine kitlenmiştir. Mikro İnşaat, müşteri memnuniyetini sağlayıp , samimi, güvenilir, profesyonel bir hizmet sunmakla beraber Kaliteli projeler hazırlayıp, yeni, güvenilir, huzurlu yaşam alanları oluşturmak için çalışmaktadır.

Kalite Politikası

Firmamızın amacı Kalite Yönetim faaliyetlerini sürekli iyileştirerek, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaktır. Bu amaca uygun olarak;
Müşteri memnuniyetini arttırarak, müşterilerimizin sürekli firmamızla çalışmasını sağlamak,
Kalite anlayışını bilimsellik temeline dayandırmak,
Faaliyet alanı ile ilgili tüm kurallara ve standartlara uymak,
Tam memnuniyeti amaç edinip, müşteri odaklı gelişme stratejisini benimsemek,
Şirket verimliliği ve ürün kalitesini geliştirerek müşteri portföyünü artırmak,
Hizmet ve üretimde uzman kadro ile müşterilere özel çözümler ve beklentilerini aşan imkanlar sunmak,
Tüm projelerde nitelikli personel kullanarak şartlarımıza uygun malzeme ile en iyi hizmeti sunmak
Problemleri (kazalar, uygunsuzluklar, olaylar, hastalıklar ) oluşmadan önlemek.

İnsan Kaynakları
Sahip olduğunuz nitelikler ve kariyer hedefleriniz ile örtüşen en uygun iş fırsatları için özgeçmiş’inizi info@mikroinsaat.com adresine yollayabilirsiniz.
 

Tel: 0312 225 3805
Fax: 0312 225 3806
Email: info@mikroinsaat.com.tr
Adres: Mutlukent Mahallesi, Dicle Caddesi, No:59, 06800 Beysukent Ankara / Çankaya

Mikro inşaat Projeler Haritası

Mikro inşaat Projeleri

Mikro inşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.