|   | 
Miltaş İnşaat

Miltaş İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1981

  • Proje Sayısı : 1

Miltaş İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Miltaş İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Miltaş İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Miltaş İnşaat Hakkında

1981 yılında kurulan, çeyrek asrı aşkın tecrübenin vermiş olduğu haklı gururla dürüst, güvenilir ve kalite anlayışı devam ediyor. Miltaş İnşaat Ticaret ve Madencilik A.Ş. kurulduğu günden bugüne ürettiği iş merkezi, fabrika ve konut projeleriyle sektörün hep içindeydi.
 
İnşaat sektörünün yanı sıra 1980 ve 1993 yılları arasında kömür ocağı madenciliği ve uluslararası kara taşımacılığı da yapmıştır. 1994 yılından 2006 yılına kadar ise hazır beton sektöründe Türkiye'nin en büyük ikinci 500 sanayi kuruluşları arasında yer alarak sektörün önde gelen firmaları arasına girmiştir. 2006 yılının sonuna gelindiğinde ise hazır beton sektöründen çekilip, Miltaş İnşaat A.Ş. olarak sadece inşaat sektörüne devam ederek 2007 yılından bu yana nitelikli Konut, İş Merkezi & Ofis ve Alışveriş Merkezi & Otel projeleriyle sektörün her alanında yatırımlarını sürdürmektedir.
 
Hedefimiz; en son teknolojiyi kullanarak farklı mimari çözümlerle birlikte en kaliteli yaşam alanları ve yatırımcısına kazandırma politikasıyla inşaat sektöründe marka projelere imza atmaktır.

Tel: 0212 422 5709
Fax: 0212 422 4315
Email: miltas@miltasinsaat.com
Adres: Ömerli Mah. Gündoğan Cad. No:6 Hadımköy İstanbul / Arnavutköy

Miltaş İnşaat Projeler Haritası

Miltaş İnşaat Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer