|   |  Mim İnşaat Firması
Mim İnşaat

Mim İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1988

  • Proje Sayısı : 16

Mim İnşaat , konut, ofis ve residence projeleri, Mim İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Mim İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Mim İnşaat Hakkında

Hakkımızda
 
MİM İnşaat A.Ş., 25 yılı aşkın süredir MİM İşletmelerinde uygulanan, tecrübe olarak biriktirilen yönetim ve organizasyon biçimlerini esas alır. MİM İnşaat A.Ş; İşine, çevresine, müşterisine değer veren, sürekli öğrenmeye, gelişmeye açık olan, yaptığı işe veya verdiği hizmete değer katmak suretiyle genel bir fayda yaratan ve sağladığı bu faydayı işine yatıran kurumsal bir inşaat firmasıdır.
 
Mim İnşaat A.Ş., Mim Grup’un 25 yıllık tecrübesini, güvenilirliğini ve hizmet kalitesini temel alarak 2004 yılında kurulmuştur. 2005 yılında da anonim şirket yapılanmasında örgütlenmiştir. Herkese ve her keseye uygun yaşam alanları inşa etmeyi ilke edinen Mim İnşaat A.Ş. kaliteli, güvenli ve konforlu yaşam alanlarını kısa sürede üretmektedir. Tasarıma, detaylara ve değişime verdiği önem, Mim İnşaat A.Ş.’yi yöresinde yenilikçi ve öncü kılmaktadır. Mim İnşaat A.Ş. yapı sektöründe, yaşamın ve insanın olduğu her yerde olmaya devam edecektir.

Değerlerimiz
 
Müşterilerimizin beklentilerine cevap vermek ve genel bir memnuniyet oluşturmak amacıyla, MİM İNŞAAT’ın kurumsal yapılanması ve çalışanları için aşağıdaki ortak değerler birincil öneme sahiptir.
Şeffaflık ve güvenilirlik,
İşine, çevresine, çalışanlarına ve müşterisine değer vermek,
Sürekli öğrenmeye ve gelişmeye açık olmak,
Yaptığı işe veya verdiği hizmete değer katarak farklılık yaratmak,
Mesleki ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmak,

Misyon ve Vizyonumuz
 
“Eser yaratarak aydınlık yarınlar üretmektir.”
 
Güçlü, asil, dinamik, kurumsal ve insan odaklı altyapısını sürekli geliştirerek bölgesinin en tercih edilen yaşam alanı üreticisi olmak.

Tel: 0286 217 0330
Fax: 0286 214 2243
Email: info@mimgrup.com
Adres: İsmetpaşa Mah. Demircioğlu Cad. No:1 Merkez Çanakkale

Mim İnşaat Projeler Haritası

Mim İnşaat Projeleri

Mim İnşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.