|   |  Mimart Yapı Firması
Mimart Yapı

Mimart Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1992

  • Proje Sayısı : 2

Mimart Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Mimart Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Mimart Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Mimart Yapı Hakkında

1992 yılında inşaat sektöründe faaliyet göstermeye başlayan Mimart Yapı Ortakları, birçok ülkede önemli projelere imza attı. Toplu konut projelerinden otellere ve iş merkezlerine uzanan geniş bir yelpazede çağdaş yapılar üreten Mimart Yapı, geleceğe güvenle bakan kuşaklar için çalışıyor. 
 
Alanında uzman mühendis ve mimarlardan oluşan deneyimli kadrosuyla, çağdaş mimari ilkelerine sadık kalarak, doğal dengeye zarar vermeyen güvenli yapılar üreten Mimart Yapı, uzmanlık ve deneyiminin gücünü her projesinin temel dinamikleri kılıyor. 
 
Mimart Yapı; istatiksel veriler ile isteklerinizi analizleyerek, ihtiyacınız olanı standartlarınızın çok üstünde ve imkânlarınızla ulaşılabilir olarak sunmaya devam ediyor. 
 
Mimart Yapı 'hayal gücünüz'…

FAALİYET ALANI
Mimart Yapı, uzun yıllara dayanan deneyimiyle, yurtiçinde ve yurtdışında resmi kurumlara ve özel sektöre ait inşaat taahhüt işleri üstlenmektedir. Ayrıca mimari proje tasarımları gerçekleştirmekte; peyzaj mimarisi, çevre düzenlemesi, mühendislik ve teknik müşavirlik hizmetleri vermektedir.
 
YÖNETİM POLİTİKASI
Mimart Yapı projelerinde prensiplerini; dünya çapındaki seçkin inşaat firmalarının standartlarına uygunluk, üst düzey kalitede ve güvenilirliği yüksek hizmet sunmak olarak belirlerken; teknolojik gelişmeleri takip eden, en kısa zamanda uygulamaya koyan, deneyim sahibi, insan gücüyle ve doğru zamanda müşteri beklentilerine cevap verecek iş hacmiyle hedeflerine ulaşmayı ana politikası olarak benimsemiştir.
 
Yönetim politikasında müşteri memnuniyetini ön planda tutan Mimart Yapı, bütün çalışmalarında bu politikasını göz önünde bulundurur ve tüm personeliyle müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlar.
 
Aynı zamanda çevre bilincini de personeline aşılayan Mimart Yapı, projelerinin gerçekleşme aşamasında çevre koşullarının insan emniyeti ve insan sağlığına en uygun şekilde planlanmasına oldukça dikkat ederek sağlıklı bir yaşam alanı yaratılmasını vazgeçilmez iş prensiplerinden biri olarak görür.
 
Vizyonumuz
Müşterisine hizmeti ekonomik, güvenli, estetik ve hızlı biçimde sunmayı ilke edinmiş olan yapısıyla; sürekli tercih edilen, kaliteli ve kalıcı eserlere imza atan, dünya standartlarındaki çizgisiyle; markasının sürdürülebilirliğini sağlayarak pazar lideri olmak.
 
Misyonumuz
İnşaat sektöründeki tüm teknolojik gelişmeleri takip edip, uygulayarak; müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak, ülkemizin gelişmesine katkıda bulunmak ve bu sayede insanlarımızın yaşam kalitelerini yükseltmek.
 
Değerlerimiz
Genel ve mesleki etiklerden ödün vermemek.
Müşterilerine ve ortaklarına karşı, yalnızca sözleşmeden doğan yükümlülüklerini yerine getirmenin ötesinde, her zaman yapıcı bir tutum sergilemek.
Yeniliklere karşı açık olmak, son teknolojileri kullanmak ve her zaman daha iyiyi aramak.
İş güvenliği ve çevrenin korunması konularında duyarlı ve dikkatli olmak.
 
KALİTE
Tüm süreçlerde, müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayan bir anlayış içinde güvenilir ve aranan firma olmayı
Sektöre ait teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeyi ve uygulamayı
Kalite sistemleri çerçevesinde tüm çalışanların daha yetkin ve yeteneklerini en üst seviyede kullanabilen kişiler haline gelmeleri için ekip çalışmasına önem vererek kalite düzeyini sürekli yükseltmeyi
Tüm çalışanlarda kalite, çevre ve iş güvenliği bilincini tesis etmeyi
Tedarikçilerle güvene dayalı bir işbirliği içinde olmayı, ortak değer yaratmak için, karşılıklı fayda sağlayan ilişkiler kurmayı
En uygun, en doğru ve en ekonomik çözümleri en hızlı biçimde üreterek daha sonra ortaya çıkabilecek uygunsuzlukların önüne geçmeyi
İçinde bulunduğumuz topluma ve çevreye saygılı, örnek bir kuruluş olmayı
İş hacmini sürekli geliştirerek, ülke ekonomisine katkıda bulunmayı
Kalite Politikası olarak belirlemiştir. 
 
ÇEVRE
Çevre, İş Güvenliği ve Sağlık (ÇGS) ile ilgili kurallara ve uyarılara uymak, bu konu ile ilgili topluma iyi örnek olmak
Güvenli ve sağlıklı iş ortamları oluşturarak; kendisine, çalışanlarına, çevresine ve ürünlerine zarar vermemek
Her zaman emniyetli şekilde çalışılmasını sağlamak ve işin gerektirdiği kişisel koruma ekipmanlarını kullanmak, kullandırmak
Başkalarının emniyetsiz ortamda çalışmasına müsaade etmemek ve çalışana da engel olmak ilkelerini Çevre Politikası olarak belirlemiştir.

Tel: 0212 438 2858
Fax: 0212 438 3792
Email: info@mimartyapi.com
Adres: Tekstilkent Koza Plaza B Blok Kat:19 N:71 İstanbul / Esenler

Mimart Yapı Projeler Haritası

Mimart Yapı Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.