|   |  Mimtaş İnşaat Firması
Mimtaş İnşaat

Mimtaş İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Mimtaş İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Mimtaş İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Mimtaş İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Mimtaş İnşaat Hakkında

Mimtaş

Vizyonumuz

Çevre duyarlı geliştirdiği güvenli yaşam alanları ile konut sektörünün tercih edilen kuruluşu olmak.

Misyonumuz

Geliştirilen her türlü değerin insan için olduğu bilinciyle çevrenin korunduğu, estetiğin, kalitenin, konforun ve güvenli yapının esas alındığı yaşam alanları oluşturmak. Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin kuşaklar boyu kullanılacağından hareketle en üst düzeyde memnuniyet sağlamak için sahip olduğu tüm kaynakları seferber etmek. 

Çalışanlarımıza heyecan ve gurur veren huzurlu bir çalışma ortamı yaratmak. Yenilikçiliğin, verimliliğin, katılımcılığın ve etik değerlerin kurum kültürü olarak benimsetilmesini sağlamak. İyi bir ekiple güzel sonuçlar almak için çalışanların bilgi, beceri ve kabiliyetleri geliştirip, potansiyellerini ortaya çıkaracak kariyer gelişim olanakları oluşturmak

İş ortakları ile ilişkilerine uzun dönemli çözüm ortaklığı olarak bakmak, dürüstlüğü ve güvenirliği temel değerler olarak benimsemek, menfaatlerin karşılıklı olarak gözetildiği hakkaniyet esaslı bir çalışma anlayışını hakim kılmak ve sürdürmek.

Telefon: 0216 290 0467
Fax: 0216 290 0468
Email: bilgi@mimtasyapi.com.tr
Adres: Şerifali Mah. Turcan Cad. Münevver Sok. No:4 B/8 Sarissa Residence 34775 Şerifali - Ümraniye / İSTANBUL

Mimtaş İnşaat Projeler Haritası

Mimtaş İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.