|   |   |  Minimalist Dekorasyonun Sırları

Minimalist Dekorasyonun Sırları

Evinizde daha doğal ve minimal bir dekorasyon, daha sade bir tarz yaratmak için neler yapmanız gerektiğini biliyor musunuz? Minimal dekorasyonu evinizde uygulamak için nasıl tercihler yapmalısınız?

Minimalist Dekorasyonun Sırları

Yaşam alanınızda minimalist bir tarza ulaşmak için mutlaka profesyonel yardım almanız zorunlu değil. Kendi kendinize yapabileceğiniz bazı uygulamalar ile sade ve ferah bir ortama kavuşabilirsiniz.

Yumuşak ve pastel renkler kullanmak, karmaşık desenlerden uzak durmak, mümkün olduğunca az parçaya yönelmek evinizdeki minimalist tarzı güçlendirir.

Denge üzerine kurulan minimalist dekorasyonda, ev içinde ne kadar az eşya kullanılırsa o kadar uyumlu bir düzenlemeye gidilebilir. Odak noktası olarak kabul edilen belirli bir noktayı merkez alarak evin diğer kısımları mümkün olduğunca boş alanlar bırakacak şekilde düzenlenir.

Gereksiz ve sürekli eşya almaktan kurtulmak ya da mümkün olduğunca az eşya ile yaşamak istiyorsanız, modayı bir kenara bırakıp kaliteli ve işe yarar olana yönelin. Kaliteli mobilyalar uzun ömürlüdür. Kullanışlı ve rahattır. Eskidiklerinde yenilenmeleri mümkündür. Moda ve trendlerden uzaklaştığınızda, evdeki aksesuarların, sıklıkla değiştirdiğiniz ve giderek biriken eşyaların azaldığını fark edeceksiniz.

Tezgahların, mutfak masalarının, büfenizin üzerini boşaltın. Size gereken eşyalar kalsın ancak mutfak dolabında ya da çekmecede durabilecekken tezgahınızın üzerinde yer kaplayan her şeyi kaldırın.

 

Dekorasyon Haberleri

Etiketler

Dekorasyon Kategorisindeki diğer haberler

 • L’UNICA’dan sofralara modern dokunuş
  L’UNICA’dan sofralara modern dokunuş

  Yaşam alanlarına konforlu ve estetik mobilyalarıyla prestij ve keyif katan L’unica, 2019 ilkbahar-yaz koleksiyonunda yer alan Cloud yemek masası ve sandalyesiyle sofralara modern ve şık bir görünüm kazandırıyor.

 • L’unica’dan stil sahibi sehpalar
  L’unica’dan stil sahibi sehpalar

  Fonksiyonelliğin ve kalitenin ön planda tutulduğu tasarımlarını konfor ve estetikle buluşturan L’unica, 2019 ilkbahar-yaz koleksiyonunda yer alan yeni sehpaları ile mekanlara prestij katıyor.

 • Açik havada rahatliği ikiye katlayan tasarim
  Açik havada rahatliği ikiye katlayan tasarim

  Her tarza uygun tasarımlarıyla açık havaya prestij ve keyif katan L’unica, 2019 ilkbahar-yaz koleksiyonunun iddialı parçalarından Cape Town Oturma Grubu ile dikkatleri üzerine çekiyor.

 • Bahçe mobilyalarinda 2019 trendleri
  Bahçe mobilyalarinda 2019 trendleri

  Bahar ve yaz aylarında zamanın büyük bir kısmı açık havada geçiyor. Havaların ısınmasıyla birlikte bahçe mobilyaları için araştırma yapanların en çok merak ettiği konuların başında ise yeni trendler geliyor.

 • Häfele’den eviye ve lavabo altlarına özel çözümler
  Häfele’den eviye ve lavabo altlarına özel çözümler

  Ürün ve çözümlerini geliştirirken mekanların ve kullanıcıların ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran Häfele, genellikle atıl bırakıldığı için kullanılamayan eviye ve lavabo altlarına özel çözümleriyle bu alanları daha işlevsel hale getiriyor.

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.