|   |  Mint İnşaat Firması
Mint İnşaat

Mint İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2011

  • Proje Sayısı : 5

Mint İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Mint İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Mint İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Mint İnşaat Hakkında

TARİHÇE

2011 yılında şehir merkezinde prim potansiyeli yüksek noktalarda odağı konut olan gayrimenkul geliştirme, yapımı ve satışı amacıyla faaliyete getçen Hun Perakende LTD.’nin %50 hissesi 2014 yılında 26 yıllık finans sektörü deneyimi olan Sefer Altıoğlu tarafından yönetilen Akil Gayrimenkul A.Ş.’ye geçmiştir.

Hun Perakende LTD ŞTİ, 2015 yılından itibaren “MİNT” markasıyla aynı nitelikteki işleri daha büyük ölçeğe taşımış ve ticari ünvanı Hun Perakende Enerji ve İnşaat A.Ş. olarak değişmiştir.

 

MİSYONUMUZ

Her açıdan fark yaratan, yenilikçi, uluslararası standartlarda kentsel dönüşüm odaklı konut projeleri geliştirirken, başta arsa sahipleri ve yatırımcılar olmak üzere, tüm hak sahiplerinin yasal haklarına ilişkin farkındalıklarını arttırmak ve bu sayede mağduriyetlerini gidermek,

Başta kendi şehrinde ve kendi ürettiği projelerde olmak üzere, güneş, rüzgar ve benzeri temiz enerji kullanımının yaygınlaştırılmasına ön ayak olmak

Kentsel dönüşüme rant olarak değil, ödev olarak bakarak çevresini de içine alan bir planlama ile yalnızca kentsel dönüşüm değil çevresel dönüşüm gerçekleştirmektir.

VİZYONUMUZ

Uluslararası saygınlığı olan bir organizasyonla işbirliği yaparak, yurtiçi ve yurt dışında projeler üretmek.

DEĞERLER

Genel kamuoyu ve ilişkili taraflara karşı adil,şeffaf ve mütevazi hareket etmek,yasal ve etik değerlere tam uyum göstermek.

 

MİNT MANİFESTO

ŞEHİR ONUNLA TAZELENİYOR!

Şehir kalabalık. Şehir gri.
Şehir yorucu. 
Hepimizin olduğu gibi şehirlerin de tazelenmeye ihtiyacı var. 
Tazelenmek için de taze fikirlere...

Tam yerinden başlıyoruz tazelemeye. Şehrin tam merkezinden.
Taze ve çevreci fikirlerimizle, çevreye duyarlı yeni nesil şehir 
apartmanlarımızla sadece bize dokunanları değil çevremizi de tazeliyoruz. Çünkü biz diyoruz ki herkesin artık biraz taze fikirler duymaya ve
tazelenmeye ihtiyacı var.

 

YÖNETİM KURULU MESAJI

Değerli yatırımcılarımız, iş ortaklarımız ve çok kıymetli çalışanlarımız;
MİNT olarak, farklılıklar yaratarak ülkemize kalıcı faydalar sağlamak adına adil, şeffaf ve mütevazi kimliğimizle yenilikçi ve uluslararası standartlarda kentsel dönüşüm projeleri geliştirmek için çalışıyoruz.

2014 yılında gayrimenkul geliştirme, yapım ve satışını yapmak amacıyla hayata geçirdiğimiz MİNT, inanıyoruz ki proje geliştirdiği her bölgede, “İyi ki MİNT bizim sokağımıza geldi” cümlesiyle anılacaktır. Çünkü MİNT; Şehrin merkezinde hayata geçirdiği projelerde masrafları minimize eden konutlar üreten, hayata geçirdiği projelere yenilenebilir enerji sistemleri entegre eden, bununla da kalmayıp o bölgedeki sokaklara ve kamu binalarına da temiz enerji götüren, bölgenin ve sokağın güzelleşmesi için katkı sağlayan, toplumsal yaşama dokunan, insan odaklı güvenli yaşam alanları üretmeyi hedef edinmiştir.

MİNT, büyük şehirlerde dinamik nüfusun ihtiyaçlarına yönelik sürdürülebilir standartta doğru meskenler üretecektir. Orta ve uzun vadede edineceğimiz saygın stratejik iş ortaklarımızla yurt dışında konut üreterek uluslararası arenaya MİNT markasını taşımak ve ülkemize de döviz kazandırmak istiyoruz.

Bu hedefler doğrultusunda Ülkemize ve yatırımcımıza ilk armağanımız olan MİNT Kağıthane’yi on ay gibi kısa bir sürede tamamlayıp teslim etmenin heyecanıyla 2017’ye üç farklı projeyle giriyoruz.

MİNT Ailesi’nin bir parçası olduğunuz için hepinize teşekkür ederiz. Bundan sonra da birlikte üreterek yeni başarılara birlikte imza atacağımıza, beraber çıktığımız bu yolu her geçen gün daha da güzelleştirmek için var gücümüzle çalışacağımıza inanıyoruz.

Sevgi ve Saygılarımızla,

 

KURUMSAL SORUMLULUK

KURUMSAL SOSYAL SORUMLULUK İLKELERİMİZ

Kurumsal sorumluluk anlayışımız aşağıdaki temel ilkelere dayanır;
MİNT olarak, faaliyet göstermekte olduğumuz tüm bölgelerde, topluma karşı sosyal ve çevresel sorumluluklarımızı; çalışanlarımız, kamu, sivil toplum kuruluşları ve diğer paydaşlarımız ile birlikte büyük bir titizlikle yerine getirmeye gayret gösteririz.
Tüm faaliyetimizde çevresel etkileri göz önünde bulundururak çevre bilinciyle hareket ederiz. Faaliyetlerimizin çevresel etkilerini en aza indirmek için her türlü iyileştirme ve geliştirme çalışmalarını belirleyerek işe başlarız.
Şirketimizin, hukuki yükümlülüklerin dışında çevreye katkısı olan süreçlere, çevre dostu gelişmelere katkı sağlayarak çevre bilincinin yaygınlaşması için destek vermesini görev biliriz.
MİNT kurumsal sosyal sorumluluk ilkesi anlayışımızda, toplumsal gelişim ana odaktır. Bu doğrultuda çalışanlarımızın, gönüllülük esasına göre sosyal ve toplumsal faaliyetlerde yer almasını sağlarız.
Tedarikçilerimiz başta olmak üzere tüm iş ortaklarımızın, sosyal sorumluluk ilkeleri çerçevesinde hareket etmelerine önem veririz.
Ülkemizin, kütür ve geleneklerine duyarlı hareket eder, tüm yasalara saygılı ve uygun davranırız.
Şirketimizin faaliyetlerinde, uluslararası standartları ve uygulamaları esas almasına ve bu doğrultuda sertifikalaştırmasına teşvik ederiz.

Tel: 0212 288 0000
Fax: 0212 288 0000
Email: info@mint.ist
Adres: Harmancı Giz Plaza Kat:4 No:5 Levent / İstanbul

Mint İnşaat Projeler Haritası

Mint İnşaat Projeleri

Mint İnşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.