|   | 
Misa Group

Misa Group

  • Kuruluş Tarihi : 1972

  • Proje Sayısı : 1

Misa Group, konut, ofis ve residence projeleri, Misa Group hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Misa Group ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Misa Group Hakkında

HAKKIMIZDA

Şirketimiz 1972 yılında Kayserinin Develi ilcesinde kücük bir Bakkaliye ile (Ülker Gıda) Ticaret faaliyetlerine başlamıştır.1982 yılında zamanın favorisi olan şehirler arası otobüs işletmeciligini katmıştır. Daha sonra 1986 yılında Kuyumculuk ve Sarrafiye alanında iş degişikligi yapmıştır. 1988 yılında Antalyanın ve Turizmin sektörünün göz bebegi olan Alanya ya Hicret etmiştir ve Kuyumculuk sektöründe halen devam etmektedir.
 
1994 yılında Alanyada defalarca Başarı belgesi almış 980 yatak Kapasiteli Blue Star Otel’in Mülkünü satın alarak İnşaatını yapmıştır ve halen kendi Bünyesinde işletmektedir.
 
Blue Star Otelinin İnşaatının başarılı oldugunu görünce 1996 yılında Avrupa ve diger Ülkelerinde Alanya ya yerleşmek istemesini ve burada Konut talebinin yogun olacagını Hissederek Konut yapımına kücük capta Alanya Kestel Beldesinde 6 adet Villa ile Kaliteden ödün vermeden başlamıştır.Bu Villaların satışını cok kısa sürede gercekleştirmiştir.
 
Talep yogunlugunu görünce bir diger projesi olan 22 Adet Villa ve Daireden oluşan Arzum Sitesinin inşaatına başlamış ve burayı da cok kısa sürede satarak Güven tazelemiştir. Bundan sonra peş peşe projeler geliştirmiştir,Alanya Obada 9 Adet Villa,Alanya Avsallarda 12 Adet Villa ,Alanya Kestelde 6 Adet Villa (42 Adet Otel odası olarak Club Paradiso olarak işletilmektedir,Alanya Kestelde 12 Adet Daire ve Dublex,Alanya Karkıcakta 44 Adet Villa,Alanya Merkezde 86 Odalı ve 210 Yataklı Atlas Otel inşa ederek Şirket bünyesinde işletmektedir.
 
Alanya Mahmutlar bölgesinde Ülker 1,Ülker2 ve Ülker3 olarak toplam 90 Adet Dairenin yapımını ve satışını gercekleştirmiştir.
 
Alanya Tosmur Beldesinde 54 Adet Daire (Boomerang Sitesi,Alanya Merkezde 22 Adet Daire (İlknur Apartmanı), Alanya Mahmutlarda 42 Adet Daire (Sunset Sitesi),Alanya Mahmutlarda 23 Daireli (Orchard Sitesi),Alanya Avsallarda 84 Daireli (Misa Residece Sitesi), Alanya Konaklıda 450 Yatak Kapasiteli Atlas Beach Oteli Şirket Bünyesinde İşletmektedir.
 
Şirketimiz İnşaat sektöründe emin adımlarla ve devamlı yeni Projelerle devam etmektedir. İnşaataki başarılarından dolayı Alanyada İnşaat sektörüne öncü şirketlerden olmuştur. Şirketimiz bir Aile Şirketidir ve Şirket Sahibleri Sami ve Mikail Ülker Kardeşlerdir.
 
MİSYON – VİZYON
 
Şirketimizin maddi ve manevi varlıklarını sağlıklı bir şekilde büyüterek devam ettirmek,
Şirketimizi, sektöründeki diğer kuruluşların örnek alacağı firma konumuna getirmek,
Müşterilerimizin ilk ve tek tercihi olmak için inşaat teknolojileri ve servislerinde en mükemmel standardı uygulamak,
İnşaat sektöründe mükemmeliyet standardı olan , 5 yıldızlı bir inşaat şirketi olmak.
Çevreye saygılı , sağlık ve emniyeti ön planda tutan, çalışanları ve içinde bulunduğu toplumla sosyal sorumluluk ilkelerinde bir değer yaratacak şekilde çalışmak
Mevcut ve yeni , hizmet ve ürünlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak.
 
İNSAN KAYNAKLARI
 
Mİ-SA GROUP, insan kaynağını en büyük zenginliği olarak görmektedir. Bu doğrultuda tüm çalışanlarına kendilerini mesleki yönde eğitebilecekleri ve geliştirebilecekleri, karşılıklı güvene ve saygıya dayanan bir iş ortamı sunmaktadır.
Gelişim potansiyeli yüksek, işin gerektirdiği bilgi, beceri ve tecrübeye sahip, ahlaki değerleri ve etik ilkeleri benimsemiş, çevreye ve topluma karşı sorumlu bireylere fırsat eşitliği ilkesine göre yatırım yapan Mİ-SA GROUP, bünyesinde toplam 360 kişi istihdam etmektedir.
 
MİSA FARKI

İNŞAAT KALİTESİ
 
Bütün binalarımız betonerme inşa edilmektedir. ISO 9001 ISO 14001 OHSAS 18001 kalite sistemleri uygulanmıştır ve uygulanmaktadır. İnşaat sektörüne adım attığımız günden beri kaliteden asla ödün vermemiştir ve hep örnek alınmıştır. Kaliteli inşaat hep hedefimiz olacaktır. Referanslarimiz bunun ispatı ve belgesidir.
 
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
 
Artan rekabet ortamında Misa Group ürün ve hizmetlerini müşterileri tarafından tercih edilen hale getirmiştir Müşteri memnuniyetini sağlamak ve müşteri devamlılığını korumayı hep ön planda tutmuştur ve bu tutumundan hiç ödün vermeyecektir
 
TİCARET MANTIĞI
 
Son yıllarda ticaretin geldiği noktalardan biri olan ve gereksinim haline gelen Misa Group desteği ile ve güçlü referanslarıyla hizmetinizdedir. Günümüzde çok önlemli olan Güven çok önemli hale gelmiştir ve gelecekte de çok önemli hale gelecektir ve bunun için mise grup güveni ve menfaatlerini kendi menfaati gibi korumayı ilke edinmiştir. Müşteri ve misafirlerin en değerli varlık haline geldiğinin bilincinde olup bunu hep koruyarak daha ileriye taşımayı hedeflemiştir. Sınırların kalktığı bir biri ile iç içe Avrupa ve Asya ülkeleri vatandaşlarına yılın 305 günü güneşli Türkiye’nin göz bebeği Alanya’da bir mülk sahibi olmanıza yardımcı olacaktır. Alanya’daki adresiniz Misa Group

Tel: 0242 517 2858
Fax: 0242 517 2868
Email: info@misa-group.com
Adres: Kabaçam mevkii Avsallar Antalya / Alanya

Misa Group Projeler Haritası

Misa Group Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer