|   |  MK Grup Firması
MK Grup

MK Grup

  • Kuruluş Tarihi : 1990

  • Proje Sayısı : 1

MK Grup, konut, ofis ve residence projeleri, MK Grup hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve MK Grup ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

MK Grup Hakkında

Bir adım daha ileri

Tarihçe
Kurulduğu yıldan itibaren dönemin şartlarına ve tercihlerine uygun konut projeleri üreten mk grup, 90'lı yıllardan itibaren hem kent içi hem kent çevresinde gelişmekte olan yeni yerleşim birimlerinde önemli projelere imza atmıştır.2009 yılından itibaren ‘’ Hayata Değer Katmak’’ misyonu ile markalaşmaya giden bugün başta inşaat sektörü olmak üzere bir çok alanda hizmet veren bir şirketler topluluğuna dönüşmüştür.
 
mk grup mühendislik/inşaat, konut geliştiricileri arasında üretkenliğiyle dikkat çeken ve kurumsallaşmaya önem veren bir firma. Bir aile şirketi olma özelliğini taşıyan firmamızın grup içindeki yansıması aile kavramıdır.
 
Bugüne kadar irili ufaklı bir çok projeye imza atan, mk grup aynı zamanda manisa’nın da ilk yatırımcılarındandır. Son zamanlarda Manisa gayrimenkul sektörüne gerek taahhüt alanında , gerekse markalı ofis ve rezidans konut sahasında çok sayıda proje geliştiren mk grup“Hayata Değer Katmak” misyonu ile   geliştirdiği yaşam ve yatırım değeri çok yüksek konut projeleri ile adından söz ettiriri oldu.
 
İYİ Kİ mk grup'dayım
 
Misyon
"Kente kimlik katan yaşam alanları kazandırmak"
 
Vizyon
Sektörde, bir adım önde giden, en itibarlı marka olmak
 
Ortak anlayış
mk grup , insanlığın hak ettiği değeri özümseyen ve onlar için yapılar inşa etmenin anlamını, önemini bilenler tarafından kuruldu. Ortak anlayış , şirket yapısına ve kimliğine yansıdı; yapılmayanı yapmak, zamanın bir adım önünde olabilmek adına sağlam yapılarda yerini aldı.
 
Yatırımcımızın
yanındayız…
 
Bir IN projesine sahip olmak, başlı başına farklı bir değere sahip olmaktır.
 
IN, projelerine başlarken, tasarımı ve ince düşünce şekliyle o projede yaşayacakları, akıllı ve farklı bakış açısıyla da yatırımcılarını düşünür.
 
Her zaman ve her projede kötümser kira bedelleriyle yola çıkar. Yatırımcılarına beklenenden daha kısa sürede, çok daha karlı bir yatırım aracı sunar.
 
IN, her projesine özel, avantajlı ödeme koşulları ile Kolay ödenebilir formüllerle karşınıza çıkar.
 
IN, projeleri ile ilgili her gelişmeyi ilk olarak IN ailesiyle paylaşmaktadır. Dolayısıyla yatırımlara en karlı döneminde sahip olma fırsatı sunmaktadır.
 
IN projelerine sahip olan yatırımcılar, ilerleyen dönemlerde konutlarını satmak ya da kiralamak istediklerinde IN onlara yardımcı olmaktadır. Yatırımlarından kar edebilmeleri için IN destek vermektedir.
 
IN projesine sahip olanlar, sadece o projenin bir parçasına değil, IN’in vizyonuna ve bakış açısına da ortak olur.
 
IN projeleri hakkında bilgi almak için IN Satış Ofisi her zaman hizmet vermektedir.
 
Neden mk grup
mk grup, metrekarelerle değil, santimetrekarelerle çalışarak, insanlar için ince düşünülmüş yerler, yaşama alanları tasarlayan bir marka olmayı hedefliyor.
 
mk grup , insanlığın hak ettiği değeri özümseyen ve onlar için yapılar inşa etmenin anlamını, önemini bilenler tarafından kuruldu. Ortak anlayış , şirket yapısına ve kimliğine yansıdı; yapılmayanı yapmak, zamanın bir adım önünde olabilmek adına sağlam yapılarda yerini aldı.
 
mk grup , yaptığı işe sadece bir teknik detay olarak değil, ruhsal,anlamsal, insana ait değerleri içinde barındıran bir bütün olarak bakmayı seçti. Değişmeyen, özünü oluşturan değerlerin üzerine kendi ideallerini koydu. Bu ideallerinde bilgisini, son teknolojiyi, deneyimin yadsınamaz gücünü ve tasarım yetisini temel olarak kullandı.
 
mk grup İnşa edildiği her yerde, isminin, değişimin, yeniliğin ve yepyeni zevklerin mimarı olarak algılanmasını sağladı. İnşa ettiği her yapıda, sorumluluğunun bilinciyle sağlamlığı esas kıldı; kalite ve güveni ödün vermeden gerçekleştirdi.
 
mk grup Bugün, insana ve işine duyduğu özen; evi kalesi olarak algılayanları, onun gücüne inananları, yaşama pozitif bir pencereden bakmayı bilenleri, standartların üzerinde en iyisini yaşamak isteyenleri bir araya getiriyor.

Tel: 0236 234 4423
Fax: 
Email: info@mkgrup.com.tr
Adres: Ayn-ı Ali Mh. Mimar Sinan Bulv. İzmir-Bursa Sürat Yolu No: 47/B Yunusemre - Manisa

MK Grup Projeler Haritası

MK Grup Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.